Погода в Черновцах
 
Жнива – це не лише час, коли аграрії збирають врожай зернових, але й небезпечний період (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 09 серпня 2018, 17:45
Жнива – це не лише час, коли аграрії збирають врожай зернових, але й небезпечний період, на полях та в місцях зберігання цих продуктів виникає небезпека виникнення пожеж. У цей період працівники ДСНС проводять перевірки на аграрних підприємствах краю з метою виявлення порушень правил пожежної безпеки.
«В Чернівецькій області жнива у самому розпалі, але щоби вберегти свій врожай, потрібно дотримуватись правил пожежної безпеки. Ми виїхали разом з працівниками ДСНС у Валявське аграрне підприємство, щоби перевірити чи дотримуються сам вони правил пожежної безпеки».
Щоб вберегти врожай від втрат, рятувальники проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на території краю під час збиральної кампанії. Цього разу завітали на Валявське підприємство.
Агроном ТОВ «Валявське»  розповідає, як на підприємстві готуються до жнив.
Анатолій Новіцький, агроном ТОВ «Валявське» : «Перед жнивами об’їжджаємо поля, визначаємо графік руху, маршрут руху техніки, яка має їхати в поле, ремонтуємо дороги, промолюємо поконечки, оборюємо, розбиваємо на загонки на 50 га, а техніка оборудується засобами пожежогасіння».
На підприємстві навіть є свої місцеві пожежні бригади.
Анатолій Новіцький, агроном ТОВ «Валявське» : «В нас на чергуванні стоїть трактор з плугом, пожежна машина, 2 водовозки, зараз є у всіх телефони, подзвонили і вони через пару хвилин у полі».
А от яких саме правил пожежної безпеки необхідно дотримуватись аграріям розповідає головний інспектор ДСНС Кіцманського району.
Ігор Іванчишин, головний інспектор ДСНС Кіцманського району: «Згідно правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі, всі комбайни, автомобілі мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння – 2-ма порошковими вогнегасниками, які щорічно повинні проходити технічне обслуговування, мають мати мітла, лопати і відра».
Що ж до порушень правил пожежної безпеки, то самі аграрії зазвичай не зацікавлені в тому, щоби допускати виникнення небезпечних ситуацій на полі.
Ігор Іванчишин, головний інспектор ДСНС Кіцманського району: «Під час останніх перевірок нами не було виявлено грубих порушень правил пожежної безпеки, оскільки самі аграрії зацікавлені, щоб дотримуватись цих правил».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 327 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.