Погода в Черновцах
 
Перебувати на обліку у Центрі зайнятості та працювати, отримуючи заробітну плату – цілком реально (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 09 серпня 2018, 18:55
Починаючи з 2018 року 24 безробітних буковинці отримали тимчасову роботу в органах соціального захисту населення, дехто з них залишився там на постійній основі. Одним з основних завдань нових робітників – є інформування населення щодо отримання субсидій за спрощеною системою.
Чернівецький обласний центр зайнятості вже багато років співпрацює  з Управлінням соціального захисту населення. В зв’язку зі змінами в законодавстві, а саме закону про субсидійне призначення за спрощеною системою, виникла негайна потреба у розширені штату працівників. Адже громадянам з травня місяця оформити субсидію стало легше, а от працівникам соц. захисту додалось ще більше роботи. Про обов’язки безробітних на роботі тимчасового характеру , розповідає начальник управління соціального захисту Першотравневого району Тетяна Світко.
Тетяна Світко – начальник управління соціального захисту Першотравневого району: «Обов’язки залежать від того яка є потреба в якій роботі по управлінню, вони можуть опрацьовувати документи, опрацьовувати документи як на прийомі, так і на призначенні. В зв’язку з великим документообігом вони підбирають матеріали для призначення субсидій, вони формують по можливості. Але це не є нарахування, це є просто формування справ. Всі решта кваліфіковані роботи виконують фахівці».
Якраз саме через Центр зайнятості роботу в Управлінні соц.захисту отримав Олександр Ігнатюк, хлопець зізнається після закінчення університету шукав роботу по спеціальності, каже одразу зрадів коли йому зателефонували з пропозицією.
Олександр Ігнатюк – в.о. головного спеціаліста відділу виплати держ.соц. допомоги та компенсацій: «Це дуже хороша можливість ознайомитись з роботою, адже піч час навчання освоюється тільки теорія , а на практиці вже сам бачиш і працюєш з цим. Основна задача – це обробка особових справ, звірка фінансової звітності , перевірка сум, рахунків банківських , правильність їхня».
Фінансування тимчасових та громадських робіт здійснюється пропорційно 50 на 50, за рахунок коштів міської ради та коштів Фонду соціального страхування України. Таким чином людина отримує мінімальну заробітну плату за повний відпрацьований місяць, розповідає заступник директора Чернівецького обл. Центру зайнятості Марія Кобєлєва.
Марія Кобєлєва – заступник директора Чернівецького обл. Центру зайнятості: «Що собою являють громадські тимчасові роботи? Це також робота за трудовим договором, в чому перевага? Людина перебуває на обліку як безробітна, отримує всі соціальні послуги в тому числі які стосуються матеріального забезпечення на випадок безробіття і також має можливість тимчасового заробітку. Якщо людина знімається, працевлаштовується або з інших причин, а потім знову звертається до Центру зайнятості , то цей період участі в тимчасових роботах, громадських роботах зараховується до загального страхового стажу».
За останні 6 місяців цього року Центром зайнятості  на тимчасові роботи на допомогу в оформлені субсидій було виділено більше 50 тисяч гривень.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1277 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.