Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже з першого вересня першокласники будуть навчатись за програмою «нова українська школа» (ВІДЕО)
П'ятниця, 10 серпня 2018, 18:56
На підготовку класів та закупівлю відповідного оснащення виділено близько 30 мільйонів гривень.
У рамках підготовки до початку впровадження програми «нова українська школа» у навчальних закладах Буковини, буде освоєно близько 30 мільйонів гривень на закупівлю парт, комп’ютерної техніки та дедактичного обладнання.
Оксана Палійчук директор департаменту освіти та науки  Чернівецької ОДА: «Ці гроші вже сьогодні на місцях, вони перерозподілені департаментом освіти відповідно до кількості дітей, якщо ми говоримо про парти то це залежить від кількості дітей, якщо дедуктивне обладнання то від кількості класів. Загалом у нас буде біля 600 перших класів. Навчання пройшли більше 800 вчителів, це ті що будуть працювати класоводами та вчителі іноземної мови».
Також однією з інновацій буде  навчання першокласників за допомогою конструктора «Лего».
Оксана Палійчук директор департаменту освіти та науки  Чернівецької ОДА: «Крім того ми мали 16 тренерів які навчали наших тренерів працювати за абсолютно новими технологіями. Підписана угода з лего фундейшн та міністерством освіти. Ми отримали 12 тисяч комплектів лего, це 6 цеглинок, конструктор для кожної дити на та набір для того щоб працювати з усім класом».
Також крім основного навчального обладнання буде відбуватись процес закупівлі новітнього технічного обладнання, таких як інтерактивна підлога.
Оксана Палійчук директор департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА: «На сьогодні ці підлоги вже встановлені, у наших двох закладах, це спецшкола для слабочуючих діток та спецшкола на Ірини Вільде, ця смарт підлога дозволить вчителю за допомогою програмного забезпечення швидко організувати роботу з математики, читання якщо йде мова про діток з якимись проблемами».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 654 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.