Погода в Черновцах
 
Літо у розпалі, однак у Буковинських водоймах фахівці купатись не радять (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 серпня 2018, 17:03
За результатами лабораторних досліджень із 6 місць для купання у Чернівецькій області у 4х у воді знайдені певні відхилення від норми. Запеклих плавців такі результати не засмучують, вони продовжують пірнати у звичайному для них режимі.
На міському пляжі річки Прут, що у Чернівцях, про те що заборонено купатись попереджають ось такі таблички. Проте деяких відпочиваючих це  не зупиняє. Чернівчанин Микола купається тут день у день влітку та взимку вже 30 років поспіль.
Микола – відпочиваючий: «Я думаю что это хитрость, потому что те которые озера там это все, если здесь напугали людей люди едут туда, думают что там чисто. Если тут есть эта палочка, может быть она и есть но за 30 лет никогда не попадал. Если серьезно, то в этот год, она не была такой чистой. Потому что бывает настолько чистая, что вот заходишь вот так и все видно дно и рыбки как плавают, этот год он дождливый какой-то неудачный, не успела она очистится».
«Які бактерії можуть бути, якщо течія така сильна і все позносило, і корови і свині, не дай Бог, людей, і бактерію в тому ж числі».
Однією із основних причин забрудненості водойм , фахівці називають погодні умови, а саме проливні дощі. А купання у заборонених місцях загрожує розладами шлунково-кишкового тракту Начальник відділу безпеки, середовища і життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби Олеся Борщевська відзначила в які саме водойми буковинцям не слід занурюватись.
Олеся Борщевська – начальник відділу безпеки, середовища і життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби: «За результатами лабораторних досліджень відхилення були знайдені по пляжу міста Чернівці, по «Аква+» Сторожинецький район, «Берег Любові», і Новоселицький район це – «Хвиля». В минулому році реєструвалися відхилення за аналогічний період минулого року тільки по місту Чернівці , на разі головне управління не рекомендує купатися у визначених місцях , встановити щитки власникам рекомендовано з пропозицією купатися заборонено».
Натомість за результатами дослідження придатними для купання є водойми «Рутка» та «Каньойон» у Кельменецькому районі.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 419 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.