Погода в Черновцах
 
В південній і центральній частинах нашої країни оголошено 5 клас пожежної небезпеки (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Субота, 11 серпня 2018, 18:06
В південній і центральній частинах нашої країни оголошено 5 клас пожежної небезпеки, а тому варто знати, як поводитись на природі, щоби не зашкодити їх. Найближчим часом і в Чернівцях синоптики прогнозують спекотну, бездощову погоду, а відтак, якщо ви вирішите в лісі розпалити багаття не забудьте його загасити, адже існує ризик швидкого розповсюдження вогню саме в таку погоду.
Працівники Державної служби надзвичайних ситуацій щоліта проводять профілактичні бесіди з чернівчанами, щоби люди знали, як правильно себе поводити в лісах та парках, щоби не спричинити лиха для навколишнього середовища. Ось і цього разу рятувальники розповідали відпочивальникам одного з чернівецьких парків про основні правила пожежної безпеки на природі.
А ми запитали у чернівчан. Що вони знають про основні правила поведінки на природі.
«Прибрати сміття за собою, засипати багаття».
«Загальні правила пожежної безпеки, санітарні норми мають виконуватись, люди за собою мають забирати сміття».
Лісові пожежі небезпечні тим, що вони швидко поширюються на величезну площу і для їх ліквідації потрібно залучати чимало техніки та особового складу рятувальників. Щоб запобігти лісовим пожежам місцеві рятувальники постійно проводять профілактичні бесіда, проте буковинцям слід завжди пам’ятати про правила безпечної поведінки у лісі.
Сергій Бабчук, речник УДСНС в області: «Насамперед, коли ви зібрались в ліс, слід пам’ятати, що багаття можна розводити в спеціальних місцях, якщо ви бажаєте це зробити в іншому місці, то багаття потрібно огородити, місце під нього розчистити. Його потрібно розводити не менше, ніж в 50 метрах від хвойного лісу. Найважливіше слідкувати за тим, як горить вогонь і коли ви вже покидаєте місце залити багаття або засипати і переконатись, що там вже немає ніякого горіння».
До речі, лісова пожежа розповсюджується зі швидкістю до 4-5 км на годину, а якщо погода вітряна, то швидкість поширення вогню зростає в декілька разів і може сягати до 35 км/год.  

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 676 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.