Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Жителі села Іжівці Сторожинецького району зібрались під стінами Чернівецької обласної державної адміністрації (ВІДЕО)
Понеділок, 13 серпня 2018, 18:14
Жителі села Іжівці Сторожинецького району зібрались під стінами Чернівецької обласної державної адміністрації, щоб висловити власне обурення станом виконання ремонтних робіт дороги яка веде до їхнього села. За словами селян дорога у катастрофічному стані а у негоду приїхати до іжівців майже неможливо.
За словами мітингувальників ремонтні роботи на проблемній ділянці дороги повинні були початись ще минулого року, однак станом на сьогодні дорога й далі у жахливому стані.
Регіна: «У нас такі дороги що жах, минулого року почали ремонт і нічого не зробили. Там якась пилюка, цемент, ми не знаємо що там. Це нестерпно, неможливо так жити».
Начальник служби автомобільних доріг Чернівецької області Ігор Гах розповідає, що підрядник не зумів вчасно виконати ремонтні роботи на даній ділянці дороги, а кошторис проекту складає більше 10 мільйонів гривень.
Ігор Гах начальник служби автомобільних доріг Чернівецької області: «У цьому році на об’єкт передбачено фінансування у 10 мільйонів 400 тисяч, підрядник відповідно до своїх зобов’язань мав закінчити об’єкт до 1 липня. Йому були надані всі умови, аванс у сумі 3 мільйони гривень.
Підрядник роботи не виконав, що й привело до збурення громади».
За словами Ігоря Гаха, підрядник дав обіцянку продовжити ремонтні роботи вже цієї середи 15 серпня.
Ігор Гах начальник служби автомобільних доріг Чернівецької області: «З його слів він формує техніку, і везе її на об’єкт до кінця наступного дня, він обіцяв бути на об’єкти і приступити до робіт».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 479 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.