Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Представники влади, та комунальних установ обговорили проблеми маломобільних верств населення (ВІДЕО)
Вівторок, 14 серпня 2018, 18:29
Представники влади, та комунальних установ зібрались разом із учасниками громадських організацій, щоб обговорити проблеми доступності міста для маломобільних верств населення.
Марія Нікітіна громадська активістка, вона розповідає, що наше місто не облаштоване належним чином для маломобільних груп населення.  Особливо складнощі для людей які пересуваються за допомогою візка складають заклади культури, а саме театри та кінотеатри.
Марія Нікітіна активістка: «У нас жодного доступного театру та кінотеатру немає, тобто відвідати спектакль або піти в кіно майже неможливо. А люди з інвалідністю мають на це повне право».
Також Марія Нікітіна зазначає, що заклади охорони здоров’я частково облаштовані для маломобільних верств населення.
Марія Нікітіна активістка: «4 роки тому ми проводили аудити всіх медичних закладів міста, писали рекомендації, частково є доступні медичні заклади, закуплені крісла багатофункціональні, але залишилось багато питань які варто вирішувати швидко, час йде а люди змушені просити про допомогу постійно».
Анжела Починок представник управління освіти Чернівецької міської ради розповідає про введення інклюзивних заходів у школах міста.
Анжела Починок представник управління освіти Чернівецької міської ради: «Кожна дитина, кожен клас та група, були забезпечені фахівцями, відповідними асистентами. Згідно до нормативів це 0.5 ставки на клас, тобто всі класи були забезпечені, і всі дошкільні заклади були забезпечені ставками асистентів вихователів».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 703 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.