Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Мешканці Садгори обурились станом доріг в їхньому районі та обіцяли перекрити дорогу (ВІДЕО)
Середа, 15 серпня 2018, 19:00
У Чернівцях жителі вулиці Данила Галицького організували акцію з метою привернути увагу влади до їхньої проблеми і з вимогою  провести ремонт дороги.
Кілька десятків жителів цієї вулиці вийшли на акцію, щоби влада звернула увагу на них і їхні проблеми.
«Ми зібрались тут, щоб вимагати у нашої влади щоби нам зробили дорогу, т-що йде зараз перше вересня, щоб забезпечити дітям безпечний шлях дітям до школи, також автомобілям проїзд нормальний».
Хто відповідає? Чого ми чекаємо? Коли будуть якісь жертви, неодноразово на цій вулиці ламаються машини, швидка не може вчасно доїхати через такі ситуації, людям є великі незручності, як пройти до центру Садгори, як до Чернівці прихати. Це дуже складний відрізок дороги.
Торік тут почали прокладати водопровід, але в лютому роботи не закінчивши їх припинили. Ямковий ремонт на цій ділянці не був виконаний вчасно через низку причин:
Юрій Бурега, депутат Чернівецької міської ради: «Тут мали бути поведені роботи, але виникли питання з тендером і це призвело до того, що не виконались роботи до кінця виконавцем робіт, бо їх не фінансували, через дощі МіськШЕП не встиг зробити. Бо це ямковий ремонт і це призвело до незручностей».
Люди все ж вирішили цього разу не перекривати проїжджу частину. Проте, садгірчани вимагають щоби дорогу відремонтували впродовж 10 днів. Якщо цього не станеться, обіцяють перекрити рух транспорту цією вулицею на пішохідному переході.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 779 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.