Погода в Черновцах
 
Чернівцігаз здійснює роботи з відключення боржників від газопостачання (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 15 серпня 2018, 18:39
Станом на 1 серпня цього року по області сума боргу населення перед підприємством склала 228 мільйонів гривень. Саме у зв’язку зі збільшенням суми боргу Чернівцігаз й змушений проводити такі роботи.
Мешканці ось цього будинка заборгували ТОВ «Чернівцігаз Збут» понад 20 тисяч гривень і як стверджують працівники підприємства-постачальника, сума боргу з часом лише зростає. Споживач взагалі не сплачував за користування газом з 2015 року.
Вікторія Голодняк,  фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Чернівцігаз» : «Тому «Чернівцігаз збут» вимушений направляти на оператора ГРМ, т-то на Чернівцігаз, щоб здійснювати відключення таких споживачів. У зв’язку із тим, що газопостачальна компанія має свої зобов’язання перед НАК Нафтогаз України, які не отримавши вчасно оплату, ініціюють судові позови по стягненню заборгованості, також накладають штрафи на газопостачальну компанію.  Т-то виходить така безвихідь».
Власник цього будинку не допустив працівників підприємства Чернівцігаз на територію будинку, а тому фахівці змушені були провести роботи з-зовні.
Анатолій Бежан, старший майстер дільниці експлуатації мереж та аварійно-відновлювальних робіт: «Оскільки такого доступу в нас на сьогодні не має, ми виконуємо відключення в місці забезпечення потужності, т-то на вводі. Ми вирізаємо шматочок труби, кладемо 2 заглушки, смолимо і засипаємо для того, щоб не було несанкціонованого  доступу до газопостачання».
Щоби відновити газопостачання боржнику, йому потрібно сплатити суму боргу, а також за роботи, які були проведені компанією, яка здійснила відключення, а після оплати боргу підключення газопостачання, а це додатково від 1400 до 4000 тисяч гривень. Якщо ж боржник бажає сплатити гроші за спожитий газ, але в нього наразі немає можливості оплатити всю суму одразу, йому запропонують реструктуризацію боргу.
Вікторія Голодняк,  фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Чернівцігаз» : «Ми розуміємо це, Чернівцігаз Збут надає реструктуризацію заборгованості, головне щоб людина прагнула це зробити, т-то сплатити частково хоча б заборгованість, є така практика, вони розглядають це індивідуально сплачується частина, а потім ще частинами».
ПАТ «Чернівцігаз» попереджає й про те, що у зв’язку зі значним збільшенням заборгованості серед населення за спожитий газ, підприємство змушене буде відключати злісних неплатників від мережі.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 352 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.