Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівцігаз здійснює роботи з відключення боржників від газопостачання (ВІДЕО)
Середа, 15 серпня 2018, 19:39
Станом на 1 серпня цього року по області сума боргу населення перед підприємством склала 228 мільйонів гривень. Саме у зв’язку зі збільшенням суми боргу Чернівцігаз й змушений проводити такі роботи.
Мешканці ось цього будинка заборгували ТОВ «Чернівцігаз Збут» понад 20 тисяч гривень і як стверджують працівники підприємства-постачальника, сума боргу з часом лише зростає. Споживач взагалі не сплачував за користування газом з 2015 року.
Вікторія Голодняк,  фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Чернівцігаз» : «Тому «Чернівцігаз збут» вимушений направляти на оператора ГРМ, т-то на Чернівцігаз, щоб здійснювати відключення таких споживачів. У зв’язку із тим, що газопостачальна компанія має свої зобов’язання перед НАК Нафтогаз України, які не отримавши вчасно оплату, ініціюють судові позови по стягненню заборгованості, також накладають штрафи на газопостачальну компанію.  Т-то виходить така безвихідь».
Власник цього будинку не допустив працівників підприємства Чернівцігаз на територію будинку, а тому фахівці змушені були провести роботи з-зовні.
Анатолій Бежан, старший майстер дільниці експлуатації мереж та аварійно-відновлювальних робіт: «Оскільки такого доступу в нас на сьогодні не має, ми виконуємо відключення в місці забезпечення потужності, т-то на вводі. Ми вирізаємо шматочок труби, кладемо 2 заглушки, смолимо і засипаємо для того, щоб не було несанкціонованого  доступу до газопостачання».
Щоби відновити газопостачання боржнику, йому потрібно сплатити суму боргу, а також за роботи, які були проведені компанією, яка здійснила відключення, а після оплати боргу підключення газопостачання, а це додатково від 1400 до 4000 тисяч гривень. Якщо ж боржник бажає сплатити гроші за спожитий газ, але в нього наразі немає можливості оплатити всю суму одразу, йому запропонують реструктуризацію боргу.
Вікторія Голодняк,  фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Чернівцігаз» : «Ми розуміємо це, Чернівцігаз Збут надає реструктуризацію заборгованості, головне щоб людина прагнула це зробити, т-то сплатити частково хоча б заборгованість, є така практика, вони розглядають це індивідуально сплачується частина, а потім ще частинами».
ПАТ «Чернівцігаз» попереджає й про те, що у зв’язку зі значним збільшенням заборгованості серед населення за спожитий газ, підприємство змушене буде відключати злісних неплатників від мережі.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 315 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.