Погода в Черновцах
 
Управління Держпраці Чернівецької області продовжує боротьбу з роботодавцями які порушують трудове законодавство України (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 15 серпня 2018, 18:16
Так представники відповідної інспекції разом із знімальною групою чернівецького репортеру здійснили спільний рейд по підприємствам для перевірки.
Спільний рейд разом із представниками управління Держпраці Чернівецької області, ми розпочали з будівництва багатоквартирного будинку, де неозброєним оком можна було помітити працівників які не дотримувались всіх правил безпеки, таких як відсутність захисних засобів. Представники відповідної інспекції  провели перемовини з управлінням будівельного майданчику, після чого приїхали адвокати забудовника.
Загалом з початку 2018 року працівниками управління Держпраці Чернівецької області  було виявлено майже 500 порушень трудового законодавства.
Галина Кушнір заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області: «Роботодавці платять  менші податки, вони думають що так їм вигідніше проводити бізнес, люди за звичкою йдуть на ту роботу яку їм пропонують, але теперішня ситуація складається що вони втрачають страховий стаж, та інші соціальні гарантії, навість щоб призначити субсидію то потрібно щоб людина була оформлена. Працюючи нелегально ви позбуваєтесь всіх  гарантій та соціальних пільг».
Сума штрафу за незаконне  оформлення працівника складає 30 мінімальних заробтіних плат, а саме більше 110 тисяч гривень.
Галина Кушнір заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області: «Це дуже велика штрафна санкція і роботодавцю потрібно подумати що за кі кошти можна платити працівнику зарплату протягом півтори року, та сплачувати податки й внески до пенсійного фонду, якщо штраф за недотримання мінімальних гарантій то він складає 10 мінімальних зарплат за кожного працівника».
Працівники управління Держпраці Чернівецької області, продовжують роботу над виявленням порушень трудового законодавства.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 584 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.