Погода в Черновцах
 
Лісоруби з усієї Буковини зібрались разом, щоб поборотись за звання найкращих у рамках традиційного обласного конкурсу вальників лісу (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 16 серпня 2018, 19:14
Загалом участь у змаганнях взяли команди з 15 лісогосподарських підприємств Буковини.  Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах говорить, що головна мета змагань, це привернути увагу громадськості до небезпек з якими щодня під час виконання своїх обов’язків стикаються лісоруби.
Володимир Барабах  голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства: «Наша галузь дуже травмонебезпечна і тому для нас на першому місці техніка безпека та охорона праці. Тому ми велику увагу приділяємо тим питанням які стосуються охорони праці кожного працівника, у нас часто трапляються випадки і важкі і смертельні. Тому охорона праці на першому місці».
Команди складаються з двох людей, які змагатимуться у п’яти турах. Одним із найскладніших є повалення дерева.
Степан учасник команди Жадівського лісництва Сторожинецького лісгоспу, він розповідає що найголовніше під час валки дерев це дотримання техніки безпеки.
Степан лісоруб: «Найнебезпечніше це валка, потрібно відповідно підібрати напрямок валки, підводні доріжки поробити. Найголовніше це по техніці безпеки все зробити».
Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк зазначає, що фінансування засобів безпеки управління збільшилось до 5 мільйонів гривень цього року, а це у двічі більше у порівнянні з минулим роком.
Віктор Сахнюк  начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства: «В цьому році за 7 місяців на охорону праці вже потрачено 5 мільйонів гривень, на відміну від минулого року 2 420. Цифри говорять самі за себе що ми дбаємо про людей, і створюємо їм комфортні умови праці».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 644 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.