Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Стартував проект надання разової допомоги під назвою «Пакунок малюка» (ВІДЕО)
Четвер, 16 серпня 2018, 18:59
У рамках співпраці організації об’єднаних націй з Україною стартував проект надання разової допомоги під назвою «Пакунок малюка». Надання цієї допомоги передбачено для всіх сімей у яких народилась дитина починаючи з першого вересня поточного року.
Отримати «пакунок малюка» сім’ї зможуть під час виписки з пологового будинку,  у ньому передбачені речі для новонародженого у сумі більше 5 тисяч гривень.
Віталій Савкін директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Туди входить 25 найменувань товарів, починаючи від пелюшок, бодіки різних розмірів, фланелеві пелюшки, термометри, ножнички, одіяльце матрац та коробка яка співпадає за розміром з матрацом і його можна використовувати як ліжечко».
Директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА Віталій Савкін зазначає важливість впровадження цього проекту не тільки для Буковини, а й для всієї України.
Віталій Савкін директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Я скажу без перебільшення що цей проект важливий не тільки для нашої області, а й для всієї України як підтримка сімей які народжують, оскільки 5 тисяч це надзвичайно суттєвий перелік товарів, це економія бюджету, а з точки зору демографічної ситуації, в умовах сьогодення де трудова міграція переходить всі доступні межі то це вкрай важливо».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 276 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.