Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Чернівецька ОДПІ

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До нового навчального року ми продовжуємо серію сюжетів про те як підготувати вашу дитину до школи (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 22 серпня 2018, 18:19
До нового навчального року ми продовжуємо серію сюжетів про те як підготувати  вашу дитину до школи та як уберегти її здоров’я. У цьому матеріалі ми розповімо, яким має бути правильний письмовий стіл та стілець школяра, для того аби у майбутньому не виникло проблем з поставою. Адже як зазначають медики, від малорухливого способу життя, в Україні  все більшає дітей з проблемами спини.
Щоденно кабінет лікаря ортопеда-травматолога Міської дитячої поліклініки відвідує орієнтовно 20 дітей, і практично кожен з них має певні проблеми зі спиною. Найпоширеніші захворювання – це сколіоз, порушення постави, кіфоз і не лише. Для того аби уникнути таких діагнозів  зав. хірургічним відділення Міської дитячої поліклініка Дмитро Іванущак радить батькам уважно ставитись до облаштування робочого місця школяра вдома.
Дмитро Іванущак - зав. хірургічним відділення КМУ «Міська дитяча поліклініка» , лікар ортопед-травматолог: «Відкориговувати так стілець, щоби дитина спинкою доторкалась до стільця. Обов’язково стілець повинен відповідати росту дитини, дитина повинна ногами доставати до підлоги.  Стіл, бажано щоб була парта, але якщо батьки вже не можуть купити парту, обов’язково стіл повинен бути на рівні грудей дитини».
Що стосується робочого місця у школі, то до цього з уважністю повинні ставитись вчителі, розсаджуючи учнів відповідно за зростом, більш високі позаду, нижчі на перших партах , продовжує Дмитро Іванущак.
Дмитро Іванущак - зав. хірургічним відділення КМУ «Міська дитяча поліклініка» , лікар ортопед травматолог: «Друге, дуже багато йде дітей в школу з проблемами, порушення постави, сколіотичні постави, сколіози, те саме повинні вчителі коригувати. Одні сидять з однієї сторони, другі повинні з другої сторони, в залежності який правобічний чи лівобічний сколіоз. Те саме парти повинні відповідати зросту, не можуть діти з різним зростом на одному рівні, щоб були однакові парти».
Дітей з проблемами спини, щороку більшає , причиною тому  є комп’ютери, телефони, малорухливий спосіб життя. Тому найперша порада від лікаря – це займатися спортом. А якщо є підозри на захворювання, треба не гаяти час та звертатись до лікарів.
Дмитро Іванущак - зав. хірургічним відділення КМУ «Міська дитяча поліклініка» , лікар ортопед травматолог: «Сколіоз 1-2 ступеню, воно виліковується . Звичайно 3-4 ступінь сколіозу, вона вже не виліковується. Це просто є підтримуючі ортопедичні прилади, корсети які підтримують хребет, не дають хребту щоб він більше скривлювався».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2403 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.