Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Діток з мікрорайону Бульвар перевіряли на обізнаність про здоровий спосіб життя (ВІДЕО)
Середа, 22 серпня 2018, 19:25
Таку вікторину започаткувала доцент БДМУ, кардіолог вперше, об’єднавши навколо себе малечу віком від 10 до 13 років. Вони відповідали на запитання, за які отримували призи.
Ідея проведення такого заходу полягає в тому , аби пояснити діткам що здоров’я це важливо і здоровим бути легко, розповідає лікар Ілона Руснак. Каже, адже  ті знання які закладають батьки у дітей в маленькому віці, залишаються на завжди.
Ілона Руснак – доцент БДМУ, кардіолог: «Захотіла поділитись своїми знаннями, що потрібно робити для здоров’я, як харчуватись, як вести спосіб життя,  що навіть емоції впливають на те щоб бути здоровим. І хочеться привнести в їхнє життя більше радості , здоров’я і заохотити активних діток призами».
Участь у вікторині взяли 15 дітей.
Роман – учасник: «Які питання задавали?» Це про воду, про звички погані та хороші, про настрій. «Що потрібно, щоб бути здоровим?» Треба займатись спортом, треба мати здоровий режим та пити часто воду. Але спортсменам не треба пити газовану».
Світлана – учасниця: «Мені дуже сподобалось, питання дуже цікаві, цікаво було піднімати руку, відповідати, було дуже класно. Це для нас зараз важливо, щоб ми знали, що треба купувати, щоб ми не купували хімію, займались спортом, щоб вели здоровий спосіб життя».
По закінченню заходу усі учасники отримали призи -  повітряні кульки та листівки.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 871 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.