Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Секретар Чернівецької міської ради пообіцяв, що найближчим часом розпочнеться ремонт найбільш проблемних доріг (ВІДЕО)
Середа, 29 серпня 2018, 19:35
Окрім цього він розповів про підготовку до нового навчального року, опалювального сезону та про те, що вже найближчим часом буде відновлено рух раніше скасованих маршруток.
Розпочав Василь Продан прес-конференції з питання ремонту доріг. Він стверджує, що на поточний рік було заплановано відремонтувати 46 об’єктів, а тендери провели о 6 з них. Отже, же найближчим часом буде відремонтовано ряд вулиць, а саме:
Василь Продан, секретар Чернівецької міської ради: «Є 2 найбільш важливі артерії в місті, які планується робити в цьому році- це Проспект Незалежності та Героїв майдану від кільця до Щербанюка. Буквально в найближчі дні приступимо до ремонту доріг на Дзержика, Винниченка, Січових стрільців, Щербанюка, Вільде, сьогодні починаємо роботи по вулиці Кармелюка – від жд переїзду до Руданського».
Далі він перейшов до питання підготовки міста до опалювального сезону:
Василь Продан, секретар Чернівецької міської ради: «В місті є 85 котельнь, з яких 65 готові до опалювального сезону, 16 ще ремонтують, які завершать до 15-20 вересня, ще одна котельня встановлюється і буде готова до середини жовтня».
Що ж до підготовки  шкіл до 1го вересня, то є кілька шкіл,  в яких ще не завершили підготовчі роботи до початку нового навчального року.
Василь Продан, секретар Чернівецької міської ради: «Зробили об’їзд шкіл, є проблеми в 2,4 школах, там не завершили малярні роботи, але до 1 вересня ці роботи будуть завершені. Причин, які би не дозволили б учбовий процес хоча б в одній із шкіл немає».
Не менш болюче для чернівчан транспортне питання. Василь Продан пообіцяв, що вже з наступного місяця не тільки подорожчає вартість проїзду в маршрутках, але й відновлять ті маршрути, які були скасовані раніше.
Василь Продан, секретар Чернівецької міської ради: «Відповідно, з наступного тижня маршрути, які працювали до червня будуть відновлені – це 11,12,9,9а».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 994 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.