Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Концепцію “Нової української школи” обговорили під час щорічної серпневої конференції (ВІДЕО)
Середа, 29 серпня 2018, 18:50
Концепцію “Нової української школи” перші кроки її реалізації в Чернівецькій області та пріоритетні завдання, обговорили під час щорічної серпневої конференції працівників освіти краю в обласному центрі “Юність Буковини”.
Вже з 1-го вересня нового навчального 2018 року всі першокласники України ,навчатимуться по-новому.  В основу нової  школи лягли ідеї як українського педагога Василя Сухомлинського так і європейський і світові методики серед яких: навчання в ігровій формі ,збільшення часу проводження дітей на свіжому повітрі із залученням до фізичної активності , також у навчальному процесі використовуватимуть конструктори.   В департаменті освіти та науки розповідають ,що нова українська школа пропонує не тільки  нові підходи до навчання але і оцінювання знань учнів.
Оксана Палійчук, директор  департаменту Освіти  і науки Чернівецької ОДА: «В першу чергу це є дитино-центризм, орієнтація на здібності та нахили дитини. Табель успішності змінюється на абсолютно  інший атестат , а сама листок досягнень учня ,де видно рух кожної дитини її траєкторію і визначається все не в балах а втому наскільки дитина володіє тими чи іншими вміннями . Ми не оцінюємо дитину просто балом ,який нічого не показує. Таке свідоцтво досягнень покаже рух дитини по відношенню до себе вчорашньої».
На потреби Нової Української школи з державного бюджету для Чернівецької області , вже  виділено більше 40 млн. грн. Як зазначають в департаменті освіти процеси закупівель всього необхідного тривають і досі. Станом на сьогодні в області 44% шкіл забезпечені новими одномісними партами більше 55% запечені комп’ютерною технікою і тільки біля 30 % шкіл мають необхідні навчальні посібники та матеріали.  
Про готовність переходу, до нової концепції навчання в одній з Чернівецьких гімназій  відзначає її заступник директора  та тренер Нової української школи Галина Абрам’юк. Педагог розповідає ,що частина елементів які запропоновані зараз, були впровадженні в гімназії раніше та показала хороші результати.
Галина Абрам’юк ,заступник директора Чернівецької гімназії №5: «Це виховання особистості ,новатора та патріота ,це три ключові на яких власне повинна базуватись українська школа. Я вірю в те ,що не тільки школа, але і держава. Ми виховуємо підростаюче покоління ,яке потім є громадянами України і державотворцями , тому я підтримую і вірю ,що нова українська школа виховуватиме дітей ,українців які будуть знати де застосувати свої знання в Україні та розбудовувати її».

 


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 204 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.