Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Понад 150 безробітних з 5 районів Буковини одночасно взяли участь у відеоконференції з роботодавцями (ВІДЕО)
Середа, 29 серпня 2018, 17:00
Такий телеміст вперше став можливим завдяки Чернівецькому обласному центру зайнятості, і як показала практика, кажуть фахівці, він є досить дієвим, адже охоплює ширше коло людей.
Якщо роботодавець в обмежені строки вимушений знайти працівників, центр зайнятості пропонує один із дієвих методів - міні-ярмарок вакансій або ж презентація роботодавця. Цей метод з’єднує через відео зв’язок безробітних з різних куточків Буковини напряму з представниками компаній, і  таким чином дозволяє розповісти про нові вакансії, які з’являються  на ринку праці.
Наталія Чорногуз -  нач. відділу взаємодії з роботодавцями Чернівецької міської філії ОЦЗ: «На деяких вакансія на даний момент у нас не перебувають люди, і ми звернулись в районні центри зайнятості, де так само при розгляді професійно-кваліфікаційного складу, вони під такі потреби знайшли людей. І ми спробували щоб роботодавець не затрачував свій час і свої кошти на проїзд в районні центри зайнятості, зробили такий телеміст. Сюди підключились Герцаївський, Сторожинецький, Новоселицький, Хотинський, Кіцманський і Глибока – центри зайнятості».
Першим із тих хто взяв участь у презентації – підприємство «Чернівці Теплокомунеенерго». У зв’язку з виїздом молоді за кордон та початком опалювального сезону , виникла неабияка  потреба у кваліфікованих кадрах. На сьогодні компанія пропонує понад 20 вакансій – електрогазозварника, слюсаря з обслуговування теплових мереж, водіїв, електромонтерів і не лише.
Олена Проценко – начальник відділу кадрів МКП «Чернівці Теплокомуненерго» : «Ось електрогазозварник, якщо електрогазозварник має 5-6 розряд, то це зарплата десь 10 тисяч гривень і більше, плюс умови роботи такі – він має доплату у розмірі 7% за шкідливі умови праці, має додаткову оплачувану відпустку 7 календарних днів додатково. Повний пакет, у нас офіційне працевлаштування, оплата лікарняних , спец-одяг, спец-взуття».
Другий із учасників – це патрульна поліція, до лав охоронців правопорядку набір працівників проводиться постійно, нині ж критерії по віку трохи збільшили. А це значить, що відправити заявку на заміщення вакантної посади може людина віком від 20 до 40 років. Серед запропонованих посад – поліцейські та інспектори, про вимоги до кандидатів розповідає начальник сектору зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Чернівецькій обл. Ігор Пастух.
Ігор Пастух - начальник сектору зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Чернівецькій обл. : «Повна середня освіта, бути українцем, володіти українською мовою, бути фізично розвинутим, не мати кримінального минулого, мати посвідчення водія категорії В, тому що робота в лавах патрульної поліції – це робота за кермом. Заробітна плата складає від 8 тисяч гривень молодшого працівника патрульної поліції».
Міні-ярмарок вакансій пройшов у форматі питання-відповідь, по закінченню якого усі безробітні  мали можливість на пряму поспілкуватись з роботодавцями.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1050 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.