Погода в Черновцах
 
Лідер міського осередку політичної сили БПП «Солідарність» не бачить сенсу у відставці міського голови (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 серпня 2018, 18:15
Василь Максимюк розповів, що робота в департаментах міської ради не покращилась, нові призначення не відбулись, проте рішення, за якими не приймали позитивних рішень місяцями депутати почали голосувати.
Василь Максимюк дав оцінку рішенню виконавчого комітету щодо збільшення вартості проїзду в Чернівецьких маршрутках.
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «Я підозрюю, це моє суб’єктивне бачення, що страйк перевізників був організований з декотрими представниками нашої Чернівецької міської влади і він в якійсь мірі себе здійснив для перевізників. Що було сказано Василем Софроновичем? Що ми відновимо всі маршрути після підняття тарифу. Отже я враховую, що тут був зговір. Інше питання, де обґрунтування цих тарифів. Хтось їх бачив? Я як депутат МР їх не бачив».
Окрім цього, Василь Максимюк вважає, що за місяць після зняття мера з посади, в Чернівцях не відбулось особливих змін в роботі міської влади.
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «За останній місяць після припинення повноважень Чернівецького міського голови, виконавча влада в Чернівцях нібито пішла в якесь підпілля. Вона стихла, її немає, ми не бачимо. Не чуємо, що відбувається. Ми бачимо, що сьогодні не відбувається нічого. За цей час не відбулись жодні кадрові призначення, секретар критикує своїх підлеглих. Якийсь дисбаланс».
Не оминув лідер міського осередку політичної сили БПП «Солідарність» і тему тендерів. Раніше депутатами, для того, щоби викорінити корупцію, було проголосоване рішення зменшення сум на тендерні закупівлі
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «Виконання робіт було зменшене до 150 тисяч, а закупівля обладнання до 30 тисяч. Ми розуміємо, що за 150 тисяч жоден міжбудинковий проїзд е буде відремонтований. От ця норма була відмінена і на що хочу звернути увагу, що левова частка цих об’єктів по 1,5 млн. про що це говорить? Про те, що майбутній директор ЖКГ зможе буквально на коліні розписати 100 млн грн».
Не оминув Василь Максимюк і тему вивозу сміття на День незалежності, коли на підприємстві Спецкомунтранс одночасно вийшли з ладу всі 4 автомобілі для вивозу сміття.
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «4 дні місто в смітті. Уявімо собі, що сьогодні сидів би в своєму кріслі Олексій Каспрук і він би ніс відповідальність за те, що сьогодні відбувається, ми собі можемо уявити, який би був шквал критики. Що змінилось  місті? Тому я це все веду до того, риторичне питання, за що припиненні повноваження Чернівецького міського голови? Я відповіді для себе через місяць після припинення його повноважень дати не можу».
І додав:
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «З чим  найбільше борюся і що мене особисто як депутата не задовольняє? Що влада – це одна людина. Одна людина, яка готова працювати і за заступників, і за директорів департаментів, і за головного архітектора, і за керівників управлінь, а всі інші доручення дати своїм довіреним особам. Отже, сьогодні в місто повертається інститут смотрящіх».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 384 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.