Погода в Черновцах
 
Засідання наглядової ради та конференції трудового колективу БДМУ відбулось в палаці Академічний (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 серпня 2018, 17:53
Засідання наглядової ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету відбулось в палаці Академічний, де було обговорено підсумки роботи 2017 -2018 років  та завдання на наступні роки.
Відповідно до нового закону про Вищу освіту в кожному навчальному закладі повинна функціонувати наглядова рада. Згідно  наказу міністерства Охорони здоров’я від лютого поточного року наглядова рада створена та починає свою роботу в Буковинському державному медичному університеті.
Тарас Бойчук,ректор БДМУ: «Вона складається з авторитетних людей: відомих науковців, громадських діячів ,політиків які покликані рекомендувати та визначати напрямки розвитку нашого університету. Сьогодні колективу буде представлена наглядова рада ,буде проведено перше засідання ,ми обговоримо головні проблемні питання розвитку колективу, оскільки вчена рада в нашому колективі є однією з найбільших».
Створення та засідання наглядової ради розцінюють як черговий поштовх  для розвитку колективу та просування інтересів навчального закладу на вищому рівні.
Віктор Король , народний депутат Верховної ради України: «Це дуже потужний медичний вуз ,яким пишається вся Буковина. Що залежить від мене ? Будучи на посаді народного депутата робити все ,щоб авторитет ,потужність медичного університету не обмежувалась рамками тільки Буковини ,а була почута та оцінена в Україні і її межами».
Окрім науковців , політиків та громадських діячів до наглядової ради медичного університету залучили і представників бізнесу.
Віктор Сідляр,генеральний директор ТОВ “Машзавод”: «Для мене велика честь бути членом наглядової ради БДМУ. Напевно я був обраний на цю посаду , щоб внести трохи комерції в діяльність такого поважного навчального закладу ,адже у всьому світі, освіта є стратегічним завданням держави і освіта у всьому світі комерціалізована тому мої скромні знання завжди до послуг колективу медичного університету».
Під час зібрання наглядової ради було заслухано питання щодо стратегічних напрямків розвитку університету в умовах сучасної зміни законодавства та функціонування вищих навчальних закладів.
Микола Проданчук,директор “Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім.. Л.І. Медведя МОЗ України”: «До наглядової ради ,обирали людей з великим досвідом у різних сферах діяльності ,саме для того ,щоб не дати зробити помилку по відношенню до університету і в потрібний момент підставити плече та захистити його інтереси. На мій погляд найдорожче,що є в університету , це традиції і кадри  тому що той професорський та викладацький склад , який сформований десятиліттями є перлиною і елітою як Буковини так і України».

 


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 291 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.