Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Перший дзвоник пролунав в Чернівецьких школах (ВІДЕО)
Понеділок, 03 вересня 2018, 17:09
Більше сотні першачків пішли до першого класу в Чернівецькій гімназії №1 ім. Тараса Григоровича Шевченка, де для вчорашніх дошкільнят, а сьогодні повноцінних гімназистів відбулась святкова лінійка ,знайомство з учителькою та перший урок.
Анна Тевтуляк , сьогодні вперше пішла до першого класу гімназії ,як розповідає сама дівчинка,окрім радості було також і хвилювання.
Анна, першокласниця: «Я рада що пішла в перший клас, від радості плакала».
Не полишали довгий час хвилювання і маму  Анни , Аліну ,як розповідає жінка окрім того що потрібно було підготувати дитину до гімназії ,повинна була налаштувати і себе на новий етап у житті.
Аліна Тевтуляк, мама першокласниці: «Хвилювання подвійне адже в мене ще старша дитина пішла в 5 клас і менша до 1-го. Відповідно емоції переповнюють з самого ранку ,з самої ночі дитина не спала переживала ,адже це відповідальність ,перехід в нове старше життя . Я дуже хочу побажати всім батькам і діткам легкого початку навчального року».
Особливим цьогорічний навчальний рік є тим, що першокласники навчатимуться на новою 12 річною програмою. За концепцією нової  Української школи в Чернівецькій гімназії №1 в трьох класах навчатиметься 127 першачків. Такий наплив учнів як розповідає директор гімназії, Віктор Шаманський є показником результативності роботи навчального закладу та його колективу. Стосовно нової концепції навчання зазначає що до їх впровадження готові.
Віктор Шаманський,директор Чернівецької гімназії № 1: «Особливо готуватись не потрібно ,оскільки ідеї закладені в концепції нової школи ,були відомі і раніше. Особливої новизни як такої немає . Єдине що складно оскільки перший рік формували перші класи  за новим законодавством  і це внесло певну дезорганізацію , це було вперше і тому складно ,зважаючи на те , що приміщення не розраховані на таку велику кількість дітей. Але ти м не менш будемо сподіватись ,що все буде добре ,ми намагались створити максимально комфортні умови для первачків».
Різницю між старою та новою навчальною програмою відзначає вчителька початкових класів Світлана Полянська
Світлана Полянська,вчитель початкових класів: «Тут зовсім інша програма ,більше ігрових моментів ,інтегрованих уроків. Серед новинок:ранкові зустрічі ,перший другий класти не мають оцінювання . Я вибрала нову програму під назвою “Інтелект України” вона більш цікава ,дуже багато пісень якщо в звичайній школі навчання іде від звуку до складів то тут від слова до букви і звуку».
Ділиться пані Світлана і враженнями від знайомства із своїми учнями першокласниками.
Світлана Полянська,вчитель початкових класів: «Враження найкращі,дітки хороші, декого я знаю з репетицій. Виховані, розумні , очі горять я думаю в нас буде взаєморозуміння».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 383 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.