Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Україні отримати безоплатну правову допомогу за рахунок держави можливо вже як 2 роки поспіль (ВІДЕО)
Понеділок, 03 вересня 2018, 18:19
В Україні отримати безоплатну  правову допомогу за рахунок держави можливо вже як 2 роки поспіль в бюро правової допомоги,  в цьому переконались і близько 11 тисяч буковинців, які в залежності від місця проживання  звертались туди. З проблемою житла, до закладу звернулась і чернівчанка пані Марія. Її будинок знаходиться в аварійному стані, вона самотужки протягом 12 років оббиває пороги різних чиновників,  і як зазначає,  все безрезультатно.
Ось так виглядає одна із кімнат, де проживає Марія Георгіца разом ще з п’ятьма членами родини. Власниця квартири зазначає, будинок знаходиться в аварійному стані, йому сто років, зізнається неодноразово чула вночі  як просто «зсуваються» стіни. Каже, спочатку зверталась до  чиновників з приводу капітального ремонту будинку, однак за 12 років звернень та прохань, наразі він вже не підлягає оновленню.
Марія Георгіца – чернівчанка: «Воно все валиться, я просила що дали квартиру. Я живу з сином і троє дітей маленьких. В Київ зверталась , вони сказали що все вирішують на місцях, а я коли зустрічалась, то тільки відписки, насмішки. Правову допомогу я познайомила зі своїми документами і правова допомога склала мені прохання таке. Я занесла до Василя Сафроновича, була на прийомі в нього , він сказав що через 2 тижні постарається вирішити це питання».
Інна Гавринюк – головний спеціаліст Чернівецького бюро безоплатної правової допомоги: «У нас все це викладено в письмовому порядку, усі обставини долучені до звернень, усі документи. Ми сподіваємось що результат буде позитивний. За попередніми словами чиновників дане питання буде вирішено. У випадку якщо дане питання не буде вирішено в адміністративному порядку, буде звернення до суду, щоб захистити права цієї особи. Тому що це дуже тривалий час, коли вона не може захистити свої права».
Протягом 2х років роботи системи безоплатної правової допомоги на Буковині функціонує 11 бюро. А з кожним роком динаміка звернень громадян до закладу зростає, розповідає директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.
Аркадій Мунтяну - - директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Якщо говорити про 2016 рік, то на місяць зверталось порядку 360-380 громадян. На 2018 рік ми вже спостерігаємо що це вже  700, тобто ріст за 2 роки в 2 рази. Тут кілька чинників є – зміна в законодавстві, які дозволили розширити коло суб’єктів, яким надається правова допомога., так і обізнаність громадянина. Люди вже знають що існує така система, що існують бюро, і туди можна звернутися і отримати реальну допомогу».
Частіше всього буковинці звертаються до фахівців з питаннями оформлення спадщини, розірвання шлюбу, субсидії, купівлі-продажу та приватизації земельних ділянок і не лише. Отримати безоплатну первинну правову допомогу може кожен охочий, без винятку, як по скайп-зв’язку так і особисто в кабінеті спеціалістів.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 362 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.