Погода в Черновцах
 
Головне управління Державної фіскальної служби проводить фактичні перевірки (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 вересня 2018, 18:40
З метою легалізації найманої робочої сили та локалізації такого явища, як заробітна плата  в конвертах, головне управління Державної фіскальної служби проводить фактичні перевірки, юридичних осіб в місті Чернівці.
Наявність укладання трудових договорів з підприємцями і юридичними установами ,відсутність виплати зарплати в конвертах або факт недотримання зобов’язань роботодавця щодо його працівника. Все це і не тільки є метою фактичної перевірки ,яку проводять працівники фіскальної служби,як розповідають самі  жоден з власників об’єктів їх перевірки не попереджається.  
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Фактична перевірка здійснюється без попередження. Ми вручаємо відповідний наказ і починаємо спілкуватись з працівниками,барменами,кухарями».
Спілкування з працівниками проводиться за допомогою анкетування. Кожен працівник установи, яка потрапила під перевірку повинен надати інформацію щодо свого працевлаштування.
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Якщо людина вказала про отримання більшої заробітної плати ,ніж зазначено у відомості ,це вважається зарплатою в конверті і порушенням, якщо ми таке знайдемо ,чи подано повідомлення про прийняття працівника на роботу ,чи збігаються дати. Якщо ми знаходимо факт виплати зарплати в конвертах ,ми до нараховуємо всі податки та збори які належить сплатити».
Одним з об’єктів фактичної перевірки податківців на наявність порушень ,став один із закладів в центрі міста Чернівці.
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Сталось це дуже просто, ми діяли згідно наказу головного управління ДФС у Чернівецькій області за підписом керівника управління і за наявною інформацією процедура відбувалась так, ми завітали до представника і підприємця ,адже були обоє і почали перевірку. Перевірка тільки почалась,вся інформація яку ми відібрали звіряється з базами даних які є в наявності і тоді виявляється було порушення чи ні».
Триватиме перевірка 10 діб ,якщо порушення будуть виявленні матеріали справи передадуть до відділення Державної праці. Стосовно власника закладу в якому розпочалась перевірка , то він коментувати ситуацію відмовився.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 829 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.