Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Головне управління Державної фіскальної служби проводить фактичні перевірки (ВІДЕО)
Понеділок, 03 вересня 2018, 18:40
З метою легалізації найманої робочої сили та локалізації такого явища, як заробітна плата  в конвертах, головне управління Державної фіскальної служби проводить фактичні перевірки, юридичних осіб в місті Чернівці.
Наявність укладання трудових договорів з підприємцями і юридичними установами ,відсутність виплати зарплати в конвертах або факт недотримання зобов’язань роботодавця щодо його працівника. Все це і не тільки є метою фактичної перевірки ,яку проводять працівники фіскальної служби,як розповідають самі  жоден з власників об’єктів їх перевірки не попереджається.  
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Фактична перевірка здійснюється без попередження. Ми вручаємо відповідний наказ і починаємо спілкуватись з працівниками,барменами,кухарями».
Спілкування з працівниками проводиться за допомогою анкетування. Кожен працівник установи, яка потрапила під перевірку повинен надати інформацію щодо свого працевлаштування.
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Якщо людина вказала про отримання більшої заробітної плати ,ніж зазначено у відомості ,це вважається зарплатою в конверті і порушенням, якщо ми таке знайдемо ,чи подано повідомлення про прийняття працівника на роботу ,чи збігаються дати. Якщо ми знаходимо факт виплати зарплати в конвертах ,ми до нараховуємо всі податки та збори які належить сплатити».
Одним з об’єктів фактичної перевірки податківців на наявність порушень ,став один із закладів в центрі міста Чернівці.
Олена Соник , головний державний ревізор, інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб головного управління ДФС в Чернівецькій області: «Сталось це дуже просто, ми діяли згідно наказу головного управління ДФС у Чернівецькій області за підписом керівника управління і за наявною інформацією процедура відбувалась так, ми завітали до представника і підприємця ,адже були обоє і почали перевірку. Перевірка тільки почалась,вся інформація яку ми відібрали звіряється з базами даних які є в наявності і тоді виявляється було порушення чи ні».
Триватиме перевірка 10 діб ,якщо порушення будуть виявленні матеріали справи передадуть до відділення Державної праці. Стосовно власника закладу в якому розпочалась перевірка , то він коментувати ситуацію відмовився.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 362 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.