Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
За фахом журналіст, за покликанням душі - митець (ВІДЕО)
Середа, 05 вересня 2018, 20:29
Свою першу персональну виставку у Чернівцях під назвою «Мелодії Золочівщини» презентував львівський художник Володимир Дідула. Експозиція складається з 25 картин написаних олійним фарбами.
Будучи студентом, навчаючись у Львові на  факультеті журналістики вже тоді Володимир Дідула почав працювати з олійними фарбами. І до сьогодні – це те, хобі на яке він завжди знаходить час та натхнення, розповідає митець. Серед представлених картин більшість з них пейзажі рідного краю – Золочивщині. Художник показує одну з особливих для нього картин.
Володимир Дідула – художник: «От я люблю цей хутір, покинутий хутір, старий сад, який носить назву «Піарщина»  - це така народна назва. Це вже нічиє, це вже лісгоспу , але воно ще родить, яблука, там черешні. Я кожну пору року люблю туди їхати, і кажу, не тільки відпочивати, а й малювати. Це одна із тих, де і зимові, й особливо весняні пейзажі, така одна з цих робіт».
За роки праці, пан Володимир вже  презентував персональні виставки у рідному місті Золочеві, Дрогобичі та Львові. У Чернівцях свій творчий доробок за останніх 5 років художник  представив вперше. Серед  тих, хто приїхав підтримати митця  , його друг Михайло Голутяк.
Михайло Голутяк –друг, художник: «Він малює серцем, інколи намагається дізнатись про якість своїх робіт у професійних художників, але я вважаю це другорядне. Мене купляють і мені подобались перші його роботи, які є безпосередніми. Тобто, я вважаю, це були перлинами справжніми такого самобутнього народного мистецтва».
Переглянути виставку Володимира Дідули ви можете у художньому музеї до 24 вересня.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 478 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.