Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
5 відкритих архітектурних конкурсів на кращу проектну пропозицію оголосив Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міськради (ВІДЕО)
Понеділок, 10 вересня 2018, 18:13
Серед запропонованих об’єктів – дитячий садочок, школи, реконструкція спортивної арени, оновлення басейну і не лише. До змагань запрошують архітекторів як з Чернівців, так із інших міст України. Преміальний фонд становить 50 тисяч гривень.
За підтримки міської влади було погоджено проведення 5 архітектурних конкурсів. Перші два з яких стосуються будівництва школи по вулиці Гроса 8 та дитячого садочка на бульварі Буковинського Віче 9. Розташовані об’єкти в новому житловому масиві , там де нині відбувається будівництво нового Проспекту з підземними переходами. В подальшому район планують розбудовувати, розповідає  головний архітектор Чернівців Наталія Хілько.
Наталія Хілько –головний архітектор Чернівців: «Ми дуже би хотіли, щоб архітектори, які будуть проектувати ці школи передбачали сучасні матеріали, передбачали доступність, інклюзивні класи. Передбачали простори, де б школярі могли використовувати його не просто під час перерв, а щоб можна було використовувати простори для різних локацій і проведення різних заходів».
Не менш важливим є конкурс на проектну пропозицію навчально-виховного комплексу по вулиці Немирівській3, нині там функціонує школа номер 13, її відвідують 140 учнів. Однак наразі існує потреба в розширені навчальних класів та дошкільних груп, розповідає Наталія Хілько.
Наталія Хілько –головний архітектор Чернівців: «І для того щоб зробити цей навчально-виховний комплекс,  ми виділили, на сесії вже є перше рішення, сподіваємось друге також буде прийняте без проблем, виділити ще частину земельної ділянки , орієнтовно 87 га, для того щоб зробити навчально-виховний комплекс. Ми виїжджали на місце , спілкувались, як краще чи робити реконструкцію чи все ж таки проектувати нове. Тому ми щиро сподіваємось, що ці конкурсні роботи дадуть нам відповіді на питання в яких ми самі сумніваємось».
Також головний архітектор міста повідомила про конкурс кращої проектної документації щодо реконструкції спортивної арени, який відповідатиме 3-4 категорії для проведення міжнародних та всеукраїнських змагань та оновлення  плавального басейну «Буковина» , що по вулиці Гузар 1.
Наталія Хілько –головний архітектор Чернівців: «На багато доцільніше і компактніше для міста буде коли біля кожного спортивного комплексу, буде ось такий комплекс послуг. Для того щоб відбувались якісь спортивні змагання, у нас повинні бути готелі, де можна розміщувати цілу делегацію. Ми не можемо дозволити собі самих простих речей , провести якесь змагання, чому, тому що не має де розмістити».
Останній 5 конкурс стосується будівництва автостанції за адресою вулиця Галицький Шлях5, триватиме він до 6 листопада, усі ж інші до 16 жовтня. Детальну інформацію по кожному об’єкту та щодо участі у конкурсі можна отримати в Департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин.

 


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 348 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.