Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ліквідацію пожежі на потенційно-небезпечному об’єкті відпрацювали Буковинські рятувальники (ВІДЕО)
Понеділок, 10 вересня 2018, 17:16
Ліквідацію пожежі на потенційно-небезпечному об’єкті відпрацювали Буковинські рятувальники, провівши днями навчання  на Чернівецькому Хімічному заводі. Метою тренувань стала перевірка взаємодії та злагодженості дій підрозділів Управління ДСНС та персоналу підприємства, щодо реагування та усунення наслідків надзвичайних подій.
Умовний вибух в котельні  підприємства «Чернівецький хімзавод» спричинив пожежу,поширення якої загрожувало поблизу розташованим будівлям та приміщенням. Адміністрацією підприємства  на місце події одразу було викликано вогнеборців.
Василь Бабюк – начальник відділу реагування Управління ДСНС України у Чернівецькій області: «Відповідно до місця події за третім номером було відправлено підрозділи міста Чернівці ,також направлено хімічне відділення та аварійно рятувальні підрозділи ,адже в завалах у нас знаходились потерпілі. Загалом до навчань залучено 7  автомобілів ,2 спец автомобілі та 54 особи».
Одночасно із ліквідацією пожежі рятувальники повинні були впоратися із не менш складним завданням пов’язаним із витоком хімічно небезпечної речовини. В ході навчань було змодельовано пошкодження бочок із аміаком загальним об’ємом 5 тонн. Для того щоб зупинити розповсюдження небезпечної речовини рятувальники створили водяну завісу.
Василь Бабюк – начальник відділу реагування Управління ДСНС України у Чернівецькій області: «Ціллю даного навчання було відпрацювання спільних дій з працівниками підприємства з їхнім ДПД та роботою з ДСНС . Умовою був вибух котельні ,внаслідок якої було зруйновано сусідні будівлі та резервуар з аміаком через що відбувся витік».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 390 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.