Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вихідними в Україні відзначалось традиційне свято Дня фізичної культури і спорту (ВІДЕО)
Понеділок, 10 вересня 2018, 19:35
В Чернівцях з нагоди дати студенти та викладачі факультету Фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича провели показові виступи та спортивні естафети, а найкращих студентів з нагоди свята було нагороджено грамотами.
Сергій є студентом третього курсу факультету Фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Хлопець разом з однокурсниками прийшов до студентського містечка ,щоб взяти участь у спортивному святі з нагоди Дня фізичної культури і спорту, адже переконаний, що рух це життя.
Сергій студент: «В наш час комп’ютерів ,рухова активність  зменшена ,адже більше часу люди проводять за столом ,сидячи . М’язи не розвиваються у людини є велика схильність до ожиріння. Спорт це життя ,без нього немає нормального життя і здоров’я ,це те що потрібно людям, особливо молоді   це потрібно популяризувати ,особливо в епоху коли переважають наркотики».
З нагоди свята студенти університету провели показові виступи ,взяли участь в різноманітних естафетах. Студентів які досягнули високих спортивних результатів  було нагороджено грамотами. Відзначати День фізичної культури в ЧНУ стало доброю традицією серед студентів різних факультетів , розповідає завідувач кафедри Фізичного виховання ,Тарас Палагнюк,адже це свято яке стосується кожного.
Тарас Палагнюк,завідувач кафедри Фізичного виховання ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Це свято універсальне для всіх і святкувати повинна вся Україна. Наш факультет має до цього свята безпосереднє відношення ,адже ми готуємо фахівців саме у цій сфері і сам Бог велів робити це свято великим ,вагомим. Я хочу побажати всім нашим студентам,щоб знання які вони отримують на факультеті ,мали де його застосувати».
Окрім підготовки фахівців з фізичного виховання ,факультет вже як три роки займається підготовкою спеціалістів з фізичної реабілітації та ерготерапії.
Лідія Доцюк,завідувач кафедри фізичної реабілітації те ерготерапії ,факультету Фізичної культури та здоров’я людини  ЧНУ ім. Ю.Федьковича : «Це ті люди, які потім будуть працювати в реабілітаційних центрах в закладах профілактичної медицини ,в лікувальних закладах ,надаватимуть допомог з іншим медичним персоналом, по відновленню рухової активності ,стану здоров’я пацієнтів та дітей які мають вади розвитку».
Допомагати людям ставати на ноги та повертатись до повноцінного життя , саме таке заняття для себе обрала студентка 4-го курсу Карина.
Карина  Лістау,студентка кафедри Фізичної реабілітації те ерготерапії ,факультету Фізичної культури та здоров’я людини  ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Я закінчила медичний і коледж і зрозуміла,що мені це подобається і в подальшому хочу працювати якщо не лікарем,то  фізичним терапевтом   . Проходимо практику в реабілітаційних закладах ,їздимо закордон ,співпрацюємо з лікарями і фізичними терапевтами і в нас хороші викладі які нас гарно готують . Навчання дуже цікаве адже рух це життя і ми робимо все щоб відновити цей рух і зміцнити здоров’я».

 


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 360 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.