Погода в Черновцах
 
Чергову допомогу для вояків на сході відправили буковинські лісівники (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 вересня 2018, 17:15
Різноманітні продукти харчування були зібрані Чернівецьким лісовим господарством та в найближчі дні будуть доставлені  нашим захисникам на схід України.
Більше 1,5 тони  картоплі ,різних круп , макаронних виробів ,фруктів та консервацій  зібраних Чернівецькими лісівниками ,в найближчі дні буде доставлено , як військовим так і потребуючим мирним жителям.
Володимир Дорош,волонтер: «В чергове зібрали допомогу ,ми завантажили її в бус до цього буде довантажено допомогу гімназії № 2 ,яка зібрала близько 15 ящиків канцтоварів ,засобів гігієни та солодощів ,це все поїде на схід ,на передові позиції до наших бійців і крім цього буде заїзд в село Кримське ,де дітки, які раніше до нас приїздили ,чекають. Там справжня війна і ці діти заслуговують на увагу».
Іван Коркоза,голова профкому Чернівецького лісового господарства: «Всі колективи, усіх восьми лісництв збирали продукти,головне щоб домашні . Яблука, груші,консервації. Звозили навіть сьогодні з самого ранку , самі лісничі привозили , все хто що міг.Це все для наших людей які тримаються там і їм не легко».
Для волонтера Василя Назарка чергова поїздка до вояків з допомогою ,в цьому році буде вже приблизно тридцятою.   Як розповідає сам за час своїх поїздок побував практично у всіх гарячих точках Донбасу, де українські захисники потребували продуктової або технічної допомоги .
Василь Назарко,волонтер: «Ця допомога поїде в Авдіївку, шахту Бутівка ,можливо промка, якщо вийде заїхати також будемо на Світлодарській дузі. Також заїдемо у село Кримське до діток ,все залежть від погоди бо якщо дощ то заїхати може тільки військова техніка ,Кримське в принципі є передовою ,сам школа знаходиться в зоні обстрілу».

 

 
Слухати онлайн - Радіо Блиск FM 106,6 - Станція блискучого настрою

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 569 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.