Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергову допомогу для вояків на сході відправили буковинські лісівники (ВІДЕО)
Вівторок, 11 вересня 2018, 17:15
Різноманітні продукти харчування були зібрані Чернівецьким лісовим господарством та в найближчі дні будуть доставлені  нашим захисникам на схід України.
Більше 1,5 тони  картоплі ,різних круп , макаронних виробів ,фруктів та консервацій  зібраних Чернівецькими лісівниками ,в найближчі дні буде доставлено , як військовим так і потребуючим мирним жителям.
Володимир Дорош,волонтер: «В чергове зібрали допомогу ,ми завантажили її в бус до цього буде довантажено допомогу гімназії № 2 ,яка зібрала близько 15 ящиків канцтоварів ,засобів гігієни та солодощів ,це все поїде на схід ,на передові позиції до наших бійців і крім цього буде заїзд в село Кримське ,де дітки, які раніше до нас приїздили ,чекають. Там справжня війна і ці діти заслуговують на увагу».
Іван Коркоза,голова профкому Чернівецького лісового господарства: «Всі колективи, усіх восьми лісництв збирали продукти,головне щоб домашні . Яблука, груші,консервації. Звозили навіть сьогодні з самого ранку , самі лісничі привозили , все хто що міг.Це все для наших людей які тримаються там і їм не легко».
Для волонтера Василя Назарка чергова поїздка до вояків з допомогою ,в цьому році буде вже приблизно тридцятою.   Як розповідає сам за час своїх поїздок побував практично у всіх гарячих точках Донбасу, де українські захисники потребували продуктової або технічної допомоги .
Василь Назарко,волонтер: «Ця допомога поїде в Авдіївку, шахту Бутівка ,можливо промка, якщо вийде заїхати також будемо на Світлодарській дузі. Також заїдемо у село Кримське до діток ,все залежть від погоди бо якщо дощ то заїхати може тільки військова техніка ,Кримське в принципі є передовою ,сам школа знаходиться в зоні обстрілу».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 741 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.