Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже понад 2 місяці мешканці одного з мікрорайонів міста не можуть дочекатись коли розпочнеться будівництво спортивного майданчика (ВІДЕО)
Середа, 12 вересня 2018, 19:45
Обурені жителі кажуть, їх проект по будівництву на платформі бюджет участі у свій час набрав найбільше голосів, міська влада виділила на це кошти. Однак чому зведення  не розпочалось по плану на початку липня – не розуміють. Сьогодні ж на території працювала спеціальна виїзна комісія. До чого дійшли?
Новий мікрорайон «Хабарівка», так його називають місцеві, розташований неподалік аеропорту.   Як для населення 2000 тисячі осіб тут неабияк не вистачало спортивного майданчику. Тому за ініціативи жительки пані Яни, мешканці колективно порадившись подали проект по будівництву майданчика на платформу реалізації ідей – Бюджет участі ініціатив.
Яна Брус – автор проекту спортивного майданчику: «Ми були переможцями за наш проект віддало 1800 людей голос свій, що ще раз доводить що це була необхідність міста у такому проекті. Договір був заключений ще 5 липня, і підрядник у 5тиденний робочий термін мав би приступити до будівництва. Ми чекали до вересня місяця, а коли звернулися в
Департамент містобудівного комплексу в чому справа і чому не ведуться жодні роботи , тоді нам пояснили що є якісь неточності в проекті . Забудовник виграв тендер, але там багато неврахованих, якихось робіт».
На території близько 800 квадратних метри запланували збудувати  футбольне поле , тренажери, теніс. Вартість складає  956 тисяч гривень. За договором майданчик мали здати в експлуатацію до Дня міста. Однак  не склалось, адже як пізніше виявилось до проекту у підрядника та представників Департаменту містобудівного комплексу виникли запитання.
Ігор Москевич – директор підрядної організації ТОВ «АскорБуд» : «В технічній частині по вивозу грунту , вирівнювання території , знесення дерев потрібно було внести зміни в робочий проект. Перше засідання яке зібралось тут всі ці питання узгодили , написали звернення проектантам і вже проектант вносили зміни».
Оксана Сливка – інженер-проектант спортивного майданчика: «Ми підтвердили ось ці зміни і коригування у кошторисі , тобто що ці зміни поміщаються в суму , яка пройшла експертизу , яка була заявлена замовником».
По рахунку , це вже друге засідання виїзної комісії, за 2 тиждень, до цього,  проектант пані  Оксана каже,  діалог з підрядником був відсутній.
Оксана Сливка – інженер-проектант спортивного майданчика: «Чому підрядник не зв’язався з проектантом і не сіли в трьохсторонньому порядку чи навіть в чотирьох сторонньому разом з авторами проекту і не вирішили такі питання я також не знаю».
Володимир Середюк – заступник міського голови: «По тим даним які ми почули і від підрядника і від замовника, ситуація у нас наступна, 3 тижні на облаштування основи під поле, це бетонні роботи плюс підпірна стіна по периметру даної площадки. 45 днів на виготовлення обладнання тренажерів. При оптимістичних прогнозах 1,5 місяці це є реальні терміни для реалізації цього проекту . В будь якому випадку через тиждень ми подивимось на скільки включився підрядник у виконання робіт».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 373 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.