Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У історичній частині міста кілька днів тому розпочали капітальний ремонт вулиці Ірини Вільде (ВІДЕО)
Середа, 12 вересня 2018, 18:49
Вона була   у  катастрофічному стані, зазначають спеціалісти, адже після заміни каналізаційних мереж у 2016 році,  за дорогу геть забули, а погодні умови з кожним роком ще більше погіршували ситуацію.
Юрій – чернівчанин: «Колектор проходить по цій вулиці , ось там ближче до перехрестя. І там прорвало колектор, була велика яма, потім тут рити почали, ремонти робити і знову вулиця прийшла в поганий стан. Ну ходиш по ній, ходиш і думаєш коли знову зроблять. Очікую… бачу що якість не погана  цього ремонту зараз, роблять, ще не зробили, але я сподіваюсь що буде добре».
Наталя – чернівчанка: «Гарне місто, до нас туристи приїжджають, а у нас такі дорогі не гарні. Вулиця – це наше лице , будинки гарні, а як подивишся на ці ями, то  це жах. Дуже б хотілося щоб у нас у Чернівцях вже на кінець були гарні дороги».
Протяжність вулиці Ірини Вільде 260 метрів, а ширина 9,5. Майстри запевняють, вулиця неабияк потребувала хоча б мінімального  ремонту, ще у 2016 році , коли завершили заміну мереж .
Олександр - майстер ТОВ «Євродор» : «Стан дуже поганий, я не розумію чого одразу не зробили хоча б ямковий ремонт. Зараз ми влаштовували корито по цих мережах, які були засипані піщано-гравійною суміщу. Влаштовуємо щебеневу подушку, зробимо ямковий по цьому і потім закриємо всю вулицю суцільним  шаром асфальту».
Володимир Середюк –заст.міського голови: «Договір укладений близько до 1,5 млн. гривень . Щодо проведення робіт йде капітальний ремонт, оскільки декілька років назад були замінені комунікації і стояло питання про відновлення дорожнього покриття, але воно було в такому стані, що було прийнято рішення про капітальний ремонт».
Ремонтні роботи обіцяють завершити до 20 вересня.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 700 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.