Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Представники міської влади знищують комунальні підприємства Чернівців (ВІДЕО)
Середа, 12 вересня 2018, 17:53
Свою думку щодо ситуації в Чернівцях, піднятих питань та прийнятих рішень на останньому засіданні виконавчого комітету  міської ради, озвучив Олексій Каспрук на своєю черговому брифінгу.
Представники міської влади знищують комунальні підприємства Чернівців. Саме в цьому переконаний Олексій Каспрук, після того як особисто відвідав засідання виконавчого комітету міської ради 11 вересня,де було прийнято рішення щодо передачі частин приміщень і не тільки, декількох ЖРЕПІВ для діяльності приватних фірм.
Олексій Каспрук,громадський діяч: «Сьогодні намагаються нажаль високопосадовців міської ради тиснути на керівників і працівників ЖРЕПІВ  ,щоб вони переходили працювати в приватні підприємства ,передають їм майно ЖРЕПІВ,приміщення і відповідно майно ,але чернівчани фактично змушені будуть сплачувати за послуги ,які не будуть надаватись бо надавати їх немає кому ,а це приватні фірми пов’язані з депутатами міської ради. Фактично сьогодні почався тиск на керівників двох ЖРЕПІВ це №9 та№11 ,їх примушують віддавати приміщення приватним фірмам ,переводити людей на роботу в ці фірми. Рівень соціального забезпечення цих фірм набагато нижчий».
Задоволений Олексій Каспрук  темпами робіт з якими в Чернівцях ведуться ремонти доріг. Як зазначає сам все добре , якби не декілька але.  До недоліків відносить недотримання технічних процедур, максимально спрощені вимоги до об’єктів та укладання самих угод з виконавцем робіт.
Олексій Каспрук,громадський діяч: «Зважте що всі ці угоди укладаються без проведення тендерів. Сума всіх угод до півтора мільйона. Укладається все фактично з одним підприємством і нажаль на сьогоднішній день ,стала відома інформація,що громадські активісти вже звернулись до відповідних інспекцій. Всі роботи які були виконані ,були без належного технічного нагляду. Сьогодні думаю , що заднім числом будуть пробувати керівники департаменту підписати угоди і акти  виконаних робіт з сертифікованими ,які мають сертифікат по нагляду за будівництвом та ремонтом доріг. Хочу їх закликати не підписувати і не лізти в кримінальні фактично схеми і не погоджувати те що ви не могли контролювати».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 690 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.