Погода в Черновцах
 
Представники міської влади знищують комунальні підприємства Чернівців (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 12 вересня 2018, 17:53
Свою думку щодо ситуації в Чернівцях, піднятих питань та прийнятих рішень на останньому засіданні виконавчого комітету  міської ради, озвучив Олексій Каспрук на своєю черговому брифінгу.
Представники міської влади знищують комунальні підприємства Чернівців. Саме в цьому переконаний Олексій Каспрук, після того як особисто відвідав засідання виконавчого комітету міської ради 11 вересня,де було прийнято рішення щодо передачі частин приміщень і не тільки, декількох ЖРЕПІВ для діяльності приватних фірм.
Олексій Каспрук,громадський діяч: «Сьогодні намагаються нажаль високопосадовців міської ради тиснути на керівників і працівників ЖРЕПІВ  ,щоб вони переходили працювати в приватні підприємства ,передають їм майно ЖРЕПІВ,приміщення і відповідно майно ,але чернівчани фактично змушені будуть сплачувати за послуги ,які не будуть надаватись бо надавати їх немає кому ,а це приватні фірми пов’язані з депутатами міської ради. Фактично сьогодні почався тиск на керівників двох ЖРЕПІВ це №9 та№11 ,їх примушують віддавати приміщення приватним фірмам ,переводити людей на роботу в ці фірми. Рівень соціального забезпечення цих фірм набагато нижчий».
Задоволений Олексій Каспрук  темпами робіт з якими в Чернівцях ведуться ремонти доріг. Як зазначає сам все добре , якби не декілька але.  До недоліків відносить недотримання технічних процедур, максимально спрощені вимоги до об’єктів та укладання самих угод з виконавцем робіт.
Олексій Каспрук,громадський діяч: «Зважте що всі ці угоди укладаються без проведення тендерів. Сума всіх угод до півтора мільйона. Укладається все фактично з одним підприємством і нажаль на сьогоднішній день ,стала відома інформація,що громадські активісти вже звернулись до відповідних інспекцій. Всі роботи які були виконані ,були без належного технічного нагляду. Сьогодні думаю , що заднім числом будуть пробувати керівники департаменту підписати угоди і акти  виконаних робіт з сертифікованими ,які мають сертифікат по нагляду за будівництвом та ремонтом доріг. Хочу їх закликати не підписувати і не лізти в кримінальні фактично схеми і не погоджувати те що ви не могли контролювати».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1020 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.