Погода в Черновцах
 
Громадськї організації та медіа експерти провели тренінг з представниками ОТГ та районних ЗМІ (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 12 вересня 2018, 17:59
Як налагодити діалог між засобами масової інформації та представниками об’єднаних територіальних громад, говорили в Українському народному домі в Чернівцях. Представники Громадської організації  “Буковинський центр виборчих технологій ” та медіа експерти спілкувались і провели тренінг з представниками ОТГ та районних ЗМІ, щодо правильності налагодження шляхів співпраці між обома та які вигоди будуть отримані в результаті.
Ігор Баб'юк, директор ГО “Буковинський центр виборчих технологій ”: «На сьогоднішній день, коли об’єднується декілька населених пунктів то потрібно мати хорошу зовнішню рекламу і хороші позиції в інформаційній сфері. Ми будемо говорити про те як поширювати інформацію і як налагодити взаємозв’язок ,зробивши комунікацію з місцевими засобами масової інформації. Потрібно подумати який інтерес у кожного в тому щоб інформація поширювалась . Ми зацікавлені в тому , щоб про громади знали не тільки її мешканці але і в районах ,областях та країні».
Євгенія Олійник,медіа-експерт “Детектор медіа”: «В першу чергу коли ОТГ налагоджує зв'язок зі ЗМІ ,потрібно пам’ятати, що це не просто зв'язок заради зв’язку. Як ЗМІ вивчає свою аудиторію , так само і ОТГ вивчають аудиторію того населення яке живе на території громади,тобто задля кого вони керують нею. ВІ той же час коли медіа роздержавлюються , в першу чергу це друкована преса в районах,вона вчиться бути бізнесом ,адже вона і провинна бути бізнесом . Вона повинна вчитись бути самостійною і на себе заробляти , в першу чергу задовольняючи інтереси своєї аудиторії. Для цього потрібно її вивчати та дивитись її запити і в співпраці з представниками ОТГ це буде зробити легше».
Сергій Колесніков ,медіа-тренер: «Сьогодні ми будемо говорити про те як привернути увагу і яким чином ,які в хорошому розумінні хитрощі використовувати для того щоб привернути увагу журналіста до позитивних змін у громаді ,як зацікавити журналістів у висвітленні діяльності громади ,як налагодити постійну комунікацію з медіа ,за рахунок перш за все соціальних мереж. Говоритимемо про те як з мінімальними зусиллями та витрачання мінімального часу тримати фокус уваги ЗМІ на своїй діяльності».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 491 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.