Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Опалювальний сезон розпочнеться приблизно через місяць (ВІДЕО)
Четвер, 13 вересня 2018, 18:45
Як зазначають в міському комунальному підприємстві “Чернівцітеплокомуненерго” до його початку майже готові , для цього проводять перевірки та відповідні роботи на котельнях та тепломережах.
Приблизно через місяць ,коли впродовж трьох діб середньодобова температура становитиме менше 8 градусів тепла , розпочнеться опалювальний сезон. Для вчасного запуску котелень та стабільної подачі тепла комунальне підприємство “Чернівцітеплокомуненерго” проводить відповідні роботи для вдалого старту опалювального сезону.
Олександр Меленчук, директор МКП “Чернівцітеплокомуненерго”: «Ми на завершальній фазі всіх робіт ,з наступного тижня ми будемо набирати воду мережі ,робитимемо пробні пуски і будемо виходити на ту лінійку для очікування старту опалювального сезону ,є багато робіт але над ними ми предметно працюємо щоденно . Я побував на проблемних об’єктах де виконується роботи з депутатами міської ради. Визначили терміни ,можливості і все буде надіюсь зроблено вчасно.))
Зимовий період Олександр Меленчук називає екзаменом для підприємства. Хоч мережі  та обладнання ремонтуються, але  все ж  більша їх кількість є морально застарілою ,що може призвести до різного роду поломок тому  з кожним роком стараються покращити технічний стан.
Олександр Меленчук, директор МКП “Чернівцітеплокомуненерго”: «Ми крокуємо в ногу з часом , співпрацюємо з євробанком по оновленню підприємства. Також співпрацюємо з НЕФКО ,через що буде збудовано нову котельню з мережами нового типу. Хотілось щоб все було масово ,але підприємство три роки цим займається і далі продовжуватиме оновлення».
Стосовно тарифів за опалення, як зазначають в теплокомуненерго зростання ціни залежить від вартості енергоносіїв.
Олександр Меленчук, директор МКП “Чернівцітеплокомуненерго”: «В Чернівцях найменший тариф в Україні. Я не кажу ,що це наша гордість ,це одна з найбільших проблем але все залежатиме від того що скаже вартість енергоносіїв адже левова частка в тарифі енергоносій ,93% це є вартість газоелектричної енергії. Якщо ця складова зростатиме то тариф ітиме вверх ,поки не зростає то є те що є . Ми не маємо особливого вибору ,якщо на ринку енергоносіїв подорожчання то в нашому тарифі так само».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 376 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.