Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Почесне найменування генерала-хорунжого Олександра Пилькевича присвоєно Чернівецькому прикордонному загону (ВІДЕО)
Четвер, 13 вересня 2018, 18:55
Вручення іменної стрічки до бойового прапора відбулось в рамках робочого візиту голови Державної прикордонної служби України, генерал-полковника Петра Цегикала, який вручив також чернівецьким прикордонникам нагороди та сертифікати на нову техніку.
Назву Чернівецького прикордонного загону змінено. Сталось це згідно указу президента України від 22 серпня 2018 року. З метою увічнення пам’яті та героїзації  українських діячів які зробили вагомий внесок у розвиток охорони кордону української держави та захист її національних інтересів. Відтак Чернівецькому прикордонному загону присвоєне почесне найменування імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича.
Олег Вовк,начальник Чернівецького прикордонного загону: «Це керівник окремого корпусу кордонної охорони ,підрозділу того часу ,який під час визвольних змагань  з 1918 по 1923 рр. охороняв ті ділянки кордону ,які тепер охороняє Чернівецький прикордонний загін ,ми є своєрідними правонаступниками. Вважаю , що воно вплине на патріотичний дух і в рамках виховання молоді ,ми повертаємось до традицій які були закладені до радянського союзу».
Вручити іменну стрічку до бойового прапора загону з робочим візитом приїхав голова Державної прикордонної служби генерал-полковник Петро Цигикал. Крім цього військовослужбовців загону було відзначено державними відомчими нагородами.  
Стосовно присвоєння  почесного найменування,  то Чернівецький прикордонний загін є одним з чотирьох загонів ,прикордонної служби ,який удостоївся такої честі.
Петро Цигикал ,голова Державної прикордонної служби України: «Чернівецький прикордонний загін ,знаходиться на ділянці де здійснюється контрабанда та переміщення мігрантів. Люди працюють у дуже потужному режимі ,я вважаю що вони заслужили це. Постійно іде затримання і щодня статистика змінюється. Я вважаю що справа не у порівнянні а у тому як працює особовий склад . Ми не можемо повністю укомплектувати ,тому навантаження на кожного військовослужбовця дуже великий ,вони з честю та гідністю несуть службу тому ми вибрали цей загін».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 351 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.