Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Третій том книги “ОУН і УПА на Буковині спогади свідчення і матеріали про визвольну боротьбу” презентував дослідник (ВІДЕО)
Четвер, 13 вересня 2018, 19:20
Третій том книги “ОУН і УПА на Буковині спогади свідчення і матеріали про визвольну боротьбу” презентував дослідник національно визвольного руху на Буковині, Микола Джуряк, який починаючи з 1994 року збирає архівні данні в Чернівецькій області з метою повернення історичної пам’яті.
85 річному досліднику Миколі Джуряку тема визвольної боротьби не є чужою,адже будучи сином районного провідна ОУН ,  ще юним чоловік вступив у ряди підпілля після чого був депортований на більш як 10 років разом з родиною на Урал. Після повернення  в Україну з часом Микола Петрович захопився збором інформації про діяльність вояків УПА та членів ОУН на Буковині з метою відновлення історичної пам’яті.
Микола Джєуряк,дослідник: «Я ходи в від хати до хати по горах і підгір’ях ,шукав учасників ,родичів ,свідків описуючи їх спогади. Я цим сильно захопився ,дуже багато роботи ,а мені вже 86 років буде ,сили покидають не знаю як то має бути».
ОУН і УПА на Буковині спогади свідчення і матеріали про визвольну боротьбу” є третьою книгою Миколи Петровича Джуряка ,саме ця частина розповідає про визвольну боротьбу Заставнівському районі. Видані книги Миколи Джуряка вже знаходять свій відгук і в науковців.
Василь Холодницький,науковець: «Спогади,свідчення це є та джерелознавча база на основі якої і далі буде писатись історія. Власне те що презентується сьогодні це не є ще у повному об’ємі історією ОУН і УПА ,це лише збірник спогадів і свідчень ,документів і матеріалів ,які вдалось зібрати автору на сьогоднішній день».
Окрім праці самого дослідника ,вихід книги в світ став можливий також завдяки підтримці обласної влади.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 351 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.