Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Він завжди говорив правду і за це поплатився життям
П'ятниця, 14 вересня 2018, 18:22
18 років тому 16 вересня зник безвісти український журналіст грузинського походження Георгій Гонгадзе. Його вбивство вважається однією з найгучніших кримінальних справ Незалежної України. Буковинські медійники напередодні традиційно вийшли на Центральну площу міста для того аби вшанувати пам’ять усіх загиблих журналістів.
У 2000 році Георгій Гонгадзе заснував  медіа  видання «Українська правда» , в якому  публікувалися матеріали щодо Леоніда Кучми та його оточення. У тому ж таки році як зазначав сам   Гонгадзе за ним почали стежити невідомі люди .
Микола Кобилюк -  голова Чернівецького обласного осередку Незалежної медіа-профспілки: «16 вересня 2000 року він зник , протягом дуже тривалого часу не могли знайти замовників , організаторів цього злочину. Кілька років тому засудили Олексія Пукача до вічного ув’язнення , але журналістська спільнота висловлює свою таку стурбованість, тому що ми хвилюємось , щоб вони більше не повторювались, але вони на жаль, є».
Згадали також і журналіста Павла Шеремета, який загинув у Києві в 2016 році внаслідок вибуху автівки.
Микола Кобелюк -  голова незалежної медіа профспілки України у  Чернівецької обл. організації: «Резонансна справа щодо Павла Шеремета досі не розслідувана і досі наші правоохоронці не можуть сказати хто є замовником, хто є головним організатором цього злочину».
Володимир Бобер – голова  Чернівецької обл.організації Національної Спілки журналістів України: «Велика проблема в нас в тому, що влада мало звертає увагу на те, щоби забезпечити журналістам вільну працю. Хіба ми маємо йти на репортажі, інтерв’ю і боятися за своє життя? Цього немає бути. Сьогодні ми не можемо назвати приклади , щоб були притягнуті до відповідальності ті люди, які перешкоджали роботі журналістам».
Професія журналіст вважається однією з найнебезпечніших професій у світі. За моніторингом національної Спілки журналістів в минулому році було зафіксовано 87 випадків нападів на журналістів, цього ж року така кількість сягає 57.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 346 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.