Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Корифеї світової науки! (ВІДЕО)
Понеділок, 17 вересня 2018, 18:26
У Чернівецькому національному університеті  професори, доктори наук та науковці з 15 країн світу представляли свої доповіді на науковій конференції “Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях”.  
В рамках святкування 50-річчя “Факультету математики та інформатики” ЧНУ, до нашого краю завітали корифеї математики не тільки з Європи та Азії, але і зі Сполучених Штатів Америки. На конференції доповідали розкриваючи питання не тільки сучасних математичних  проблем та теорій, але і також представлявся розвиток математики з минулих літ.
Анатолій Самойленко –    академік – секретар  Відділення математики НАН України та директор Інституту математики НАН України: «Моя тема буде присвячена із розвитком школи, яку започаткував Миколи Боголюбов, який деякий час працював в ЧНУ по сувмісництву. І якраз про сучасний стан того розвитку того напрямку, тієї школи, яку він започаткував, ще у 30-х роках».
Також виступали перед світовою математичною елітою і учні нинідіючих академіків, які розповідали про досвід отриманий за роки навчання.
Ронто Міклош – професор Мишкольського Університету (Угорщина) : «Я ученик Анатолия Самойленка , который празднует 80-летний юбилей в этом месяце и мне поручили доклад связанный с его деятельностью и тема доклада «Чему мы  научились о работ Анатолия Самойленка » точнее отчисление аналитического метода, но я не хотел умышленно говорить эту специфику».
За словами декана факультету математики та інформатики Черевко Ігоря Михайловича конференція  проходила не тільки у святковому форматі, але і також підсумовували результати своєї праці.
Ігор Черевко – професор ЧНУ, декан факультету математики та інформатики: « Ми хочемо підбити підсумки за 50 років, що ми здобули, 50 років це вже великий проміжок, можна оглянутися назад і подивитися чи ми чогось досягли, чи не досягли. Мені здається, що досягли, 18 докторів наук, 1 академік на факультеті, 39 кандидатів наук. Це той доробок, який є зараз на факультеті».
Наукова конференція триватиме до 19 вересня, завітати на неї може кожен бажаючий.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 676 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.