Погода в Черновцах
 
Корифеї світової науки! (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 вересня 2018, 18:26
У Чернівецькому національному університеті  професори, доктори наук та науковці з 15 країн світу представляли свої доповіді на науковій конференції “Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях”.  
В рамках святкування 50-річчя “Факультету математики та інформатики” ЧНУ, до нашого краю завітали корифеї математики не тільки з Європи та Азії, але і зі Сполучених Штатів Америки. На конференції доповідали розкриваючи питання не тільки сучасних математичних  проблем та теорій, але і також представлявся розвиток математики з минулих літ.
Анатолій Самойленко –    академік – секретар  Відділення математики НАН України та директор Інституту математики НАН України: «Моя тема буде присвячена із розвитком школи, яку започаткував Миколи Боголюбов, який деякий час працював в ЧНУ по сувмісництву. І якраз про сучасний стан того розвитку того напрямку, тієї школи, яку він започаткував, ще у 30-х роках».
Також виступали перед світовою математичною елітою і учні нинідіючих академіків, які розповідали про досвід отриманий за роки навчання.
Ронто Міклош – професор Мишкольського Університету (Угорщина) : «Я ученик Анатолия Самойленка , который празднует 80-летний юбилей в этом месяце и мне поручили доклад связанный с его деятельностью и тема доклада «Чему мы  научились о работ Анатолия Самойленка » точнее отчисление аналитического метода, но я не хотел умышленно говорить эту специфику».
За словами декана факультету математики та інформатики Черевко Ігоря Михайловича конференція  проходила не тільки у святковому форматі, але і також підсумовували результати своєї праці.
Ігор Черевко – професор ЧНУ, декан факультету математики та інформатики: « Ми хочемо підбити підсумки за 50 років, що ми здобули, 50 років це вже великий проміжок, можна оглянутися назад і подивитися чи ми чогось досягли, чи не досягли. Мені здається, що досягли, 18 докторів наук, 1 академік на факультеті, 39 кандидатів наук. Це той доробок, який є зараз на факультеті».
Наукова конференція триватиме до 19 вересня, завітати на неї може кожен бажаючий.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 555 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.