Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З 5 жовтня розпочинаються перевірки підприємств (ВІДЕО)
Четвер, 04 жовтня 2018, 17:53
З 5 жовтня розпочинаються перевірки підприємств, Державною службою з питань праці спільно з іншими правоохоронними  органами  ,щодо дотримання мінімальних  гарантій праці,оформлення трудових відносин та декларації оплачуваної діяльності. Кого і як перевірятимуть в Чернівцях і хто потрапляє до зони ризику ,розповіли під час прес-конференції директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
Згідно розпорядженню Кабінету міністрів від 5 вересня 2018 року в країні повинні пройти заходи спрямовані на виведення з тіні сфери зайнятості та доходів населення.   Розпочнуться перевірки 5 жовтня в Чернівцях перевірками займатиметься відділ контролю за додержанням законодавства про працю ,який був створений 1 червня цього року.  Як розповідають у відомстві в першу чергу увагу звертатимуть  галузі: торгівлі,будівництва та громадського харчування.
Іларій Мінтянський,начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю: «Зараз у нас є певні підстави для здійснення інспекційного відвідування. На сам перед це звернення громадян щодо порушень відносно них законодавства про працю . Також підставою є надання інформації нашими колегами з Пенсійного фонду та податкової . Якщо іде виплата зарплати менше мінімальної . на підставі різних даних ми робимо перелік підприємств які перевірятимемо».
Планів перевірок як розповідають у відділі контрою ,немає тому можуть розпочинати будь-яку  перевірку без попередження.  Здійснення контрою проводиться паралельно з інформаційно-розяснювальною роботою, щодо  недопустимості до роботи  працівників без оформлення трудових відносин.
Одним з кінцевих етапів нашого відвідування якщо є порушення то накладається штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат це 111 690 грн».
Людмила Березовська,директор департаменту праці та соціального захистуенаселення Чернівецької міської ради: «Це захист для всіх людей які працюють . Хто не працює неофіційно,мало того що він не зможе піти на лікарняний ,отримати нормальну пенсію . Також як знайте у нас змінились правила отримання субсидій . Одне з питань коли ми відмовляємо людям у її призначенні ,це несплата податків  членом господарства . Це ще один критерій який повинен спонукати до легального працевлаштування».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 796 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.