Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Україну переважно у чорно -білих тонах, через призму свого об’єктиву побачив японській фотограф
Понеділок, 08 жовтня 2018, 07:23
Україну переважно у чорно -білих тонах, через призму свого об’єктиву побачив японській фотограф,  який перебував тут  усього 12 днів. З іншим відрізком часу -  у 12 років українка жила і навчалась у Японії і побачила її в кольорових гамах. Обидвоє митці є  друзями, тому вирішили об’єднати такі далекі один від одного держави та культури у 1 спільну експозицію.
На виставці у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича представлено 56 робіт, 28 з яких українського фотографа Ольги Хоменко та стільки ж робіт японського фотографа Хіроші Танака. Кожен з них спробував подивись на країни по-іншому і побачити щось особливе, розповідає організатор виставки Анна Логвиненко.
Анна Логвиненко – менеджер проектів Українсько-Японського центру КПІ ім. Сікорського: «Наприклад, пан Танака, коли був у Києві він приїжджав на відкриття виставки в Києві, то він зазначав що на всіх фотографіях, він підмічав, що тваринки, кішки і т.д., вони відчувають себе дуже вільно в українському суспільстві. Через свої фотографії він хотів передати цей дух свободи, який існує тут і який можливо українці часто не помічають. Це його стиль чорно-білі тони здебільшого, в нього лише 2 кольорові роботи, він взагалі фотографував у багатьох країнах, відвідав більше 20 країн».
Пан Танака фотографував у трьох містах України- Києві, Львові та Одесі, пані Ольга у Токіо, Кіото та Нагано.
Анна Логвиненко – менеджер проектів Українсько-Японського центру КПІ ім. Сікорського: «Вони поспілкувались зрозуміли що мають якісь точки дотику, і не дивлячись на те, що час перебування в країнах дуже різний , вони знайшли щось спільне. Відібрали фотографії саме з трьох міст, щоб можна було побачити одну концепцію у цій виставці. Вирішили створити 1 спільну виставку «Україна та Японія: Зустрічі».
Виставку вже презентували у Києві та Львові, опісля Чернівців її побачить Дніпро та Одеса.  
Юічі Хошіно – другий секретар з питань культури та інформації Посольства Японії в Україні: «Посольство Японії в Україні має бажання проводити різноманітні заходи, акції не тільки у столиці Києві, а й у багатьох інших містах. Ми знаємо, що Чернівці - це таке старовинне місто з дуже цікавою архітектурою і ми ще не були тут жодного разу з культурними заходами. Тому вирішили, що вже прийшов час».
Виставка триватиме протягом тижня, окрім неї , студентам ЧНУ також розповіли про освітні програми  у Японії.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 222 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.