Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівці приїхали науковці з усієї України у рамках проекту «Просування реформ в регіони» (ВІДЕО)
Вівторок, 16 жовтня 2018, 17:11
У Чернівці приїхали науковці з усієї України у рамках  проекту «Просування реформ в регіони», щоб презентувати власні дослідження на тему транскордонних економічних зв’язків.
Під час засідання круглого столу, представники інститут економічних досліджень презентували результати опитування 1000 українських підприємців, які займаються транскордонною діяльністю. Опитування охоплювали теми євроінтеграції, роботи виконавчих органів влади, митниці та фіскальної служби.
Оксана Кузяків керівник проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» : «Чернівецька область має найвищі очікування щодо майбутнього впливу угоди про євроасоціацію, тобто підприємці очікують що в найближчі роки, вони відчують дуже позитивні зміни. Оцінка роботи митниці не така гарна. У нашому рейтингу Чернівецька область посідає 16 місце з роботи митниці серед 25».
Оксана Кузяків, розповідає, що Чернівецька область більш економічно схильна до процесу євроінтеграції, адже на відміну від інших регіонів буковинські підприємці не настільки залежні від взаємин з Росією.
Оксана Кузяків керівник проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» : «На Буковині не стоїть питання переорієнтації з Російського ринку на європейський, тут стоїть питання у збільшення малих підприємств, які б брали участь у зовнішньоекономічній діяльності. Мова йде звичайно про експорт».
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук зазначає, важливість розвитку економіки задля підвищення рівня життя громадян Буковини, однак цей процес залежить від багатьох чинників які потребують вдосконалення.
Олександр Фищук голова Чернівецької ОДА: «Ми повинні всі розуміти що економіка для кожної держави це економіка, з чого все починається, і найголовніше це кінцевий результат-рівень життя.  Те як буде існувати економіка залежить від багатьох факторів, від контролюючих, фіскальних служб, сприятливих умов як повинна розвиватись економіка».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 362 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.