Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Новий науковий символ України (ВІДЕО)
Вівторок, 16 жовтня 2018, 16:25
У приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Михайла Івасюка  відбулася презентація «Великої української енциклопедії». Яка є першою із 35 запланованих томів та видана не тільки на папері, але і також найближчим часом буде доступна і у онлайн форматі.
Енциклопедія має 592 сторінки які містять  1700 статей, а також багато різних ілюстрпацій фото, малюнків і схем, таблиць, діаграм. Статті написані на різноманітні теми та є представленням багатьох великих наук. Є дуже корисною не тільки для студентів чи науковців, але і для кожного українця.
Алла Киридон -  редактор видання, директор Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» : «Будь яка енциклопедія це насправді дуже цінний компендіум знань. «Велика українська енциклопедія» це універсальна енциклопедія національного характеру. Що означає універсальна – тут всі галузі знань, тобто тут немає тільки історії чи тільки географії. Тут і фізика і математика і медицина, 28 різних напрямків, які включені сюди, але особливий акцент хочу зробити на тому, що будь яка держава, яка себе поважає крім гербу, гімну, прапору має як атрибут інтелектуальну візитівку мати національну енциклопедію».
Наталя Нечаєва-Юрійчук  -  доцент кафедри політології та державного управління ЧНУ ім.Ю.Федьковича: «Це унікальне енциклопедичне видання, будь яка країна вона пишається своїми енциклопедичними виданнями тому, що вони дають можливість  навчити, показати суспільству все те, що відбувається на різних площинах. Це насправді унікальна можливість для будь кого хто цікавиться навколишнім світом дізнатися набагато більше рідною мовою що дуже важливо, чудова якість видання і природні чудові ілюстрації, це направду дуже велика і дуже чудова можливість для кожного хто небайдужий до саморозвитку, до особистісного професійного зростання».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 390 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.