Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про співпрацю закладів культури краю з Українським культурним фондом, говорили представники сфери області в ОДА
Вівторок, 16 жовтня 2018, 18:44
Про співпрацю закладів культури краю з Українським культурним фондом, говорили представники  сфери області в ОДА, де презентувавши  три перспективні  проекти, які отримали фінансування від українського фонду культури та мають на меті відновити втрачені сторінки мистецтва.
Цього року на фінансування різноманітних мистецьких проектів,Українським фондом культури ,було виділено 200 млн. грн. Частина грошей надійде підвідомчим закладам Управління культури Чернівецької ОДА для реалізації трьох проектів. Першим з цього списку є проект до запису симфонії М. Вербицького, за слова Йосипа Созанського  ця сторінка творчості композитора ,залишалась невідомою.
Йосип Созанський,керівник Академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії: «Виявляється Вербицький , був не тільки великим хоровим композитором а також засновником симфонічного жанру в українській музиці. Ми записали усі симфонічні твори, які збереглися у бібліотеці Стефаника. Також буде представлена книга-путівник, тобто ті сторінки, які невідомі та аудіо-книга. Цей матеріал буде поширений по усіх методичних центрах, музичних школа».
Ще одним проектом є відродження буковинського ліжникарства , ткацького ремесла, яке поширено побутувало на Путильщині.
Василь Фоменко,представник учбово-методичного центру культури Буковини: «За останні роки є загроза зникнення ліжникарства. Піком розвитку ліжникарства є створення фабрики в Путильському районі , вона існувала з 1974 року. На верстатах фабрики працювало близько 700 ліжникарок. В той період ,ліжник був майже у всіх магазинах та відомий точно на всю Україну».
Свій старт отримає і проект “Арт-медіа школа”, який повинен стати першим крокос у реалізації довготривалого  проекту “ Буковинська кіноіндустрія “.
Аліна Чайковська-Вамуш,представниця КП”Кіновідеопрокат”: «Нам вдалось отримати цей грант ,ми раді цьому адже сума хороша 492 тис. грн. яка буде направлена на підтримку молоді,яка цікавиться мистецтвом. Ми маємо багато домовленостей з місцевими каналами ,які нададуть допомогу та спеціалістів».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 387 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.