Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях стартував опалювальний сезон (ВІДЕО)
Понеділок, 22 жовтня 2018, 19:20
Проте не без проблем. Учні 22ї школи пішли на вимушені канікули через те, що підрядник не завершив в навчальному закладі заплановані роботи з енергоефективності, а ЖРЕПи № 11 та 14й ще тиждень тому взагалі не були готові до опалювального сезону через кадрові питання.
В Чернівцях в будівлях соціальної сфери почали вмикати опалювання. Першими запустять котельні  в школах та дитячих садочках, лікарнях та поліклініках. Орися Мойсюк, завідувач Чернівецького ДНЗ №53 розповідає, що середня температура в садочку складає 17-18 градусів тепла, а у кожній групі є обігрівачі, які персонал ДНЗ вмикає за потреби. Також всі групи обладнані бойлерами. А отже в дітей протягом усього року є можливість вмиватися теплою водою. Проте, оскільки погода на вулиці сприяє, малечу залучають до рухливих ігор на вулиці. Що ж до опалювання, то в понеділок вранці в садочку батареї були ще холодними, але вже найближчим часом тут очікують на тепло.
Орися Мойсюк, завідувач Чернівецького ДНЗ №53: «Ми спілкувались із працівниками котельні. На сьогодні котельня на вулиці Дарвіна,4 опломбована і сьогодні працівники Чернівцігазу мають прийти і знати пломби. На сьогодні ДНЗ повністю готовий, щоби прийняти тепло».
Заступник міського голови підтвердив, що зараз якраз в Чернівцях розпочинається процес розпломбування приладів обліку котелень, а відтак і розпочнеться запуск об’єктів.  
Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови: «Чернівці готові до опалювального сезону, всі документи готові, підготовка котельнь пройшли в штатному режимі».
Проте не всі об’єкти на 100% готові до початку опалювального сезону. Так, учні 22ї школи пішли на вимушені канікули на тиждень раніше, через те, що підрядна організація не вистигла завершити роботи. Проте на навчальний процес це не вплине, оскільки наступного тижня, коли всі інші школярі підуть на планові канікули, учні 22ї школи підуть на уроки.
Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови: «22 школи попала в програму НЕФКо, там повністю мінялась система опалення, нас підвів дещо підрядник, там ? школи уже укомплектовані, а в суботу там було завершені роботи зі встановлення ІТП, але ми були не впевнені, що підрядник встигне, тому було прийняте рішення, що вони підуть на канікули дещо раніше».
Також не без проблемною була підготовка до опалювального сезону в ЖРЕПах № 11 та 14.
Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови: «В 14 ЖРЕПі директору не продовжили контракт, а потім і головний інженер звільнився, тому підготовка не проводилась, така ж ситуація по 11 ЖРЕПу. Там директор займався дискредитацією органів влади, але не своєю роботою».
Проте наразі системи в будинках, які підпорядковуються цим двом ЖРЕПам наповнюють водою, а тому є сподівання, що опалення на цих об’єктах розпочнеться з незначною затримкою.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 464 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.