Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Патрульні поліцейські об’єднали зусилля разом із активістами та молоддю міста, у боротьбі проти наркоманії (ВІДЕО)
Понеділок, 22 жовтня 2018, 18:41
Так у рамках всеукраїнської акції за «Намалюй життя в любові -Україна», активісти  допомогою фарб замальовують на стінах будинків електронні адреси за допомогою яких можна придбати наркотичні засоби.
Павло Миронюк організатор акції  «Намалюй життя в любові-Україна» у Чернівцях, розповідає, що боротьба з розповсюдженням наркотиків є однією з найактуальніших проблем сьогодення, яка дуже негативно впливає на розвиток нації.
Павло Миронюк організатор акції Намалюй життя в любові-Україна» у Чернівцях: «На даний момент це дуже велика проблема адже кожен з підлітків може в інтернеті купити будь які наркотики, через банки проплачують кошти і забирають, як кажуть в народі закладки».
У рамках акції, активісти разом з полісменами зафарбовують на фасадах будинків інтернет адреси, за допомогою яких можна придбати наркотики.
Павло Миронюк організатор акції Намалюй життя в любові-Україна» у Чернівцях: «Насамперед хочу сказати, що це не тільки проблема молоді а всього суспільства і від виховання залежить дуже багато».
Представники патрульної поліції наголошують на тому, що дана акція провожиться не вперше, і надписи які були раніше зафарбовані з’являються знову.
«Зараз знову починають малювати, адже ми не перший раз замальовуємо це все, майже щотижня збираємось. Але ці надписи з’являються знову, на жаль ми не можемо все відразу замалювати але намагаємось ліквідувати їх там де поблизу є навчальні заклади, щоб діти цю інформацію не отримали».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 478 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.