Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Буковина продовжує гідно відстоювати звання футбольного краю (ВІДЕО)
Понеділок, 22 жовтня 2018, 19:37
Зараз в області функціонують більше 140 аматорських дорослих футбольних команд, а в день в середньому відбувається більше двох матчів.
Станом на сьогодні у чернівецькій області закінчуються такі футбольні турніри серед дорослих як чемпіонат краю, міста, ліга чемпіонів, також нещодавно футболісти змагались між собою у рамках «кубку річок».
Сергій Григорович голова федерації футболу міста Чернівці: «Це змагання такі основні серед аматорів та ветеранів. Надзвичайно величезна робота була проведена, в середньому 2 матчі в день. А їх треба якось підготувати, організувати, тому величезна робота була проведена».
Голова федерації футболу міста Чернівці Сергій Задорожняк, зазначає, важливість популяризації спорту та здорового способу життя для розвитку молоді.
Сергій Григорович голова федерації футболу міста Чернівці: «Будь який вид спорту це дуже добре, це здорова нація, ми відтягуємо дітей від гаджетів, від комп’ютерів на свіже повітря, і це величезний плюс і будемо говорити як є, футбол це спорт номер 1 у світі».
Також Сергій Задорожняк розповідає, що найближчим часом планується відкриття нового стадіону з тучним покриттям на вулиці головна, на якому у перспективі може відбутись зимній чемпіонат міста з футболу.
Сергій Григорович голова федерації футболу міста Чернівці: «Якщо дозволять погодні умови то ми проведемо зимовий чемпіонат області з великого футболу, в районі 11 команд,  в одне коло, якщо все вийде і погода сприятиме то ми обов’язково проведемо і такий чемпіонат».

 


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 498 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.