Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях від менінгококової інфекції померла дитина (ВІДЕО)
Вівторок, 23 жовтня 2018, 20:00
22 жовтня до реанімаційного відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні у дуже важкому стані потрапив хлопчик, стан якого постійно погіршувався, а тіло почало вкриватись крововиливами, що свідчило про блискавичну форму менінгіту. Попри намагання лікарів, врятувати дитину не вдалось. Щоб заспокоїти громадськість та переконати у відсутності спалаху інфекції в приміщенні 42-ї школи, де навчався хлопчик, відбулась зустріч лікарів-епідеміологів за участі колективу школи.
Спалаху менінгококової інфекції в місті Чернівці та області  не зареєстровано ,а ризики розвитку хвороби серед дітей ,які контактували із загиблим хлопчиком мінімальні. Про це заявили лікарі епідеміологи ,під час зустрічі з педагогічним колективом 42 –ї школи ,де навчався учень,який 22 жовтня помер від менінгіту.  За словами завідувача Чернівецького лабораторного центр МОЗ України. Після отримання повідомлення про реєстрацію менінгококової інфекції в школу навчався ,було направлено робочу групу для розслідування .
Юрій Падурару,завідувач відділу ДУ “Чернівецький лабораторний центр МОЗ України”: «В той день ,ми обстежили 30 дітей ,для того щоб встановити носіїв хвороби ,також 6 дорослих з числа персоналу школи».
Ірина Вострікова,головний спеціаліст управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради: «Всі заходи протиепідемічні проведені правильно . На сьогодні в школі є всі необхідні засоби ,дозволені для використання . Є розроблений план протиепідемічних заходів».
На разі як зазначають лікарі ,перебування в школі є безпечним ,а причин зупиняти навчальний процес немає.,адже випадок є поодиноким.
Виникнення інфекційної хвороби серед учнів інших класів і персоналу школи ,не існує . Тому всі заходи зараз направлені на виявлення серед близьких контактами учнів цього класу , носійства або хвороби . Хворобу було вчора виключено ,залишається тільки носійство . Сьогодні ввечері ми знатимемо чи є носії серед дітей і персоналу,які вчора обстежувались».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 226 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.