Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Через спалах кору в Путильській школі учні пішли на канікули на тиждень раніше (ВІДЕО)
Вівторок, 23 жовтня 2018, 20:52
Через спалах кору в Путильській школі учні пішли на канікули на тиждень раніше. Навчальний заклад буде зачинений до кінця тижня.
Із початком нового навчального року у Чернівецькій області  поступово зростає кількість хворих на кір. Епідемічна ситуація ускладнюється.  Відтак у Путильській школі, в кількох класах, відсоток захворюваності становить від 28 до 52, зазначає голова Путильскої Районної Державної Адміністрації  Микола Савчук .
Микола Савчук – голова Путильскої РДА: «Захворюваних близько 80, саме тих, що захворіли на кір.
Моніториться вся ситуація навіть тих, хто знаходиться вдома, контактні особи. І до кінця тижня ми будемо знати чи ми почнемо, вірніше
Відновимо навчання під час канікул в Путильскій школі , бо вона єдина, яка пішла достроково на канікули, чи вони добудуть разом з усіма, а після того вже прийдуть до навчання. Цей тиждень потім будуть відпрацьовувати».
Обласним департаментом охорони здоров’я і лабораторним центром МОЗ була створена комісія, яка буде здійснювати моніторингові візити у лікарнях.
Юрій Падурару - Завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань: «У Путильскому районі традиційно відбувалося незадовільний обсяги профілактичних щеплень. В Путильському районі значна кількість населення відмовляється від профілактичних щеплень. І тому там високий рівень захворюваності на кір».
За останній тиждень офіційно зареєстрували 77 випадків захворювання на кір, що майже у два рази більше ніж за попередній тиждень. Серед них 55 дітей та 22 дорослих. Всього за період спалаху цієї хвороби в області зареєстровано 20 випадків захворювання на цю недугу серед вагітних.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 257 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.