Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Мешканці кількох будинків по вулиці Головній виборюють право користування подвір’ям (ВІДЕО)
Вівторок, 23 жовтня 2018, 18:57
Люди переконані, що в них хочуть відібрати прибудинкову територію, вони навіть подали в суд на своїх кривдників. А от хто намагається відібрати земельну ділянку у жителів будинків по вулиці Головній?
Василь проживає  за адресою  вулиця Головні 159, він розповідає, що територія яка раніше була прилеглою до його будинку була приватизована сусідами з будинку номер 161. Обурення мешканців викликало те, що дана земельна ділянка завжди знаходилась у загальному користування, а її приватизація відбулась майже 10 років тому без відома мешканців.
Василь Неміжан обурений діями сусідів: «Це рахуйте центр міста, просто взяли й видали деяким мешканцям незрозуміло за шо і як. Абсолютно не повідомляли у 2008-20019 році, ні з ким не радились, абсолютно нічого».
Однак мешканці будинку номер 161, які й приватизували дану земельну ділянку, розповідають, що вони можуть надати всі відповідні документи та земельні акти на дану територію, а відгородити її за допомогою паркана вони вирішили після того як тут почали збиратись молодики які ведуть асоціальний спосіб.
Ірина Володіна: «Ми приватизували земельну ділянку ще у 2009 році, і от ми вирішили, якщо тут  збираються алкоголіки та наркомани, які розкидають шприці та пляшки. Нам це набридло і ми вирішили обгородити дану територію парканом.  Це просто неможливо».
Збори мешканців обох будинків перейшли з діалогу в конфлікт.
Однак представники департаменту містобудівного комплексу Чернівецької міської ради зазначають , що згідно до наявних документів дана земельна ділянка належить мешканцям будинку номер 161.
Мар’яна Гаврилиця  головний спеціаліст відділу землеустрою: «Управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
Ситуація конфліктна виникла між мешканцями сусідніх будинків, мешканці 161 будинку приватизували ділянку у свою власність, але до сьогодні вона не була огороджена і виник конфлікт, сусіди говорять що вони межі не узгоджували.  Поки питання е буде порушено у судовому порядку про скасування приватної власності дана територія належить мешканцям будинку номер 161».
Станом на сьогодні справа стосовно даної земельної ділянки знаходиться в суді.

 


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 231 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.