Погода в Черновцах
 
У Мармуровій залі ЧНУ відбулось урочисте відкриття року французької мови в Україні (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 19:54
2018 – 2019-й навчальний рік в Україні оголошено роком  французької мови, у рамках якого по Україні проводяться масові заходи, організовані посольством Франції. Відкрили такий навчальний рік і в Чернівецькому національному університеті.
Каріна Градецька – ведуча заходу: «Знанням кожної мови, зокрема? французької розкриває перед нами нові можливості, а це означає, що ми можемо досягти більших вершин у нашому житті».
Учениця 11 класу Анастасія, вивчає французьку мову з першого класу і вважає, що ця мова є складною, і їй додає стимулу  те, що вона надзвичайно мелодійна та універсальна. Анастасія є неодноразовим переможцем  різних конкурсів з французької мови.
Анастасія Криштаневич – учасниця заходу: «У 10 класі я посіла 2 місце на міській олімпіаді  з французької мови та перше місце на обласній і також раніше в мене були перемоги та здобутки пов’язані з вивченням цієї мови».
Нікіта, учасник заходу, вважає, що французька мова не втрачає актуальності  і нині, всупереч тому, що англійська є першою міжнародною мовою.
Нікіта Москалюк – учасник: «Французька мова є одною із найгарніших у світі. Французькою мовою говорить дуже багато людей. І вона є насправді вона якась така аристократична і насправді ми вважаємо ,що це мова кохання . історично так склалося, що це і мова музики, мистецтва, мова моди і так далі. Тому я вважаю, що ця мова завжди актуальна. Звичайно ми поширюємо її. Ми проводимо майстер-класи , ми проводимо відкриті перегляди фільмів».
Доцент кафедри романської філології та перекладу ЧНУ -  Валентина Гладка переконана, що незважаючи на експансію англійської мови, французька залишається актуальною.
Валентина Гладка – організатор: «Питання дуже цікаве, оскільки ми знаємо про експансію англійської мови наразі. Але французька мова лишається мовою освіти, навчання, аристократії, вищого товариства. Одна з європейських мов, яка заслуговує бути на вищому рівні».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1044 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.