Погода в Черновцах
 
Студенти Чернівецького коледжу будівництва та архітектури вже протягом декількох місяців займають у холодних аудиторіях PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 грудня 2018, 17:16
Через бюрократичні проблеми та відсутність нагального фінансування у коледжі відсутнє опалення.
Ростислав навчається у Чернівецькому коледжі будівництва та архітектури  Львівського національного аграрного університету, він розповідає що у цьому навчальному році в коледжі відсутнє опалення, однак це не заважає навчальному процесу.
Ростислав Чимбру студент: «Опалення нема дуже давно і ми не знаємо як з цим боротись, дуже холодно і все. Воно не сильно заважає, але тим хто замерзає то важко. Однак справляємось».
Директор навчального закладу, говорить, що дана ситуація склалась через відсутність фінансування, адже коледж знаходиться на балансі  у міністерства освіти, так цього річ на комунальні послуги було виділено у двічі менше коштів ніж потребується.
Наталія Сорочан директор Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету: «Ви знаєте що зараз йдуть торги, фактично щоб щось проплатити то це потрібно вносити на торги, потім ставляться питання хто виграє тендер, хто постачальник. Для того щоб внести у прозорро та поставити на торги потрібен кошторис, у нас кошторису немає».
Наталія Сорочан зазначає, що зараз відбувається процес увімкнення опалення у навчальному закладі, тому студентам варто очікувати тепла в аудиторіях вже найближчим часом.
Наталія Сорочан директор Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету: «З тих грошей що нам прийшли ми оплатили 78 тисяч, розпломбували котли і зараз господарська частина займається тим щоб температура трохи впала і ми почали давати тепло. А до сьогодні ситуація була така що нам просто не вистачало грошей».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 333 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.