Погода в Черновцах
 
5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 05 грудня 2018, 19:47
Буковинець Олег Шемуня з кінця 2014 року возить усі необхідні речі  для військовослужбовців з Чернівців на Схід країни. Якщо на початку бойових дій хлопці потребували усе – продукти, засоби гігієни, питну воду, то нині вони цим забезпечені,  і список став коротшим – потрібно лишень каву, чай, та цигарки. Наразі, Олег їздить вже не так часто.
Ось тут на стіні розміщені фотографії місць, де побував волонтер Олег Шемуня за 4 роки. Каже, був у всіх гарячих точках, окрім Маріуполя.
Олег Шемуня – волонтер: «Це я знімав будинки, це сіра зона, це ось в такому стані знаходяться будинки, все розбито. Це підірваний на мості між нами і сепаратистами, щоб ніхто не міг проїхати».
Після першої поїздки у зону бойових дій у 2014році, Олег Шемуня зрозумів, що не можливо стояти  осторонь тих подій, які відбуваються на Сході країни. З тих пір, разом зі своїми друзями-однодумцями постійно допомагає військовим. Каже раніше їздили частіше, а нині ситуація змінилась.
Олег Шемуня – волонтер: «Раніше це було легше робити, машину ми могли за пару днів назбирати, чим вже довше йшла війна, тим тяжче було щось збирати. Зараз зібрати на машину дуже тяжко. Люди розчарувались нічого не дають, може й не вірять, бо було багато шахраїв таких. Ну хлопцям приємно, вони радіють, розуміють, що вони ще не забуті».
За роки поїздок, в Олега назбиралось безліч військової відпрацьованої атрибутики- він це колекціонує. А 2 роки тому використав їх для дизайну власного пабу, в одному з мікрорайонів міста.
Олег Шемуня – волонтер: «Все що не боєздатне, я все забирав, мене там плюшкіним називали навіть,  я перед виїздом дзвоню їм, кажу, пацани збирайте все що можете. Звернути увагу вашу можу на всі меблі, вони зроблені в стилі – ящики з під патронів на піддонах стоять візуалізація така. Міни, лепісток заборонений усім світом. Всі світильники зроблені, з різних…, це використовували для обеззараження ран».
Також у приміщенні на одній із стін, як в  знак подяки– підписані від воякІв українські прапори. За волонтерство від військових та влади Олег Шемуня має з десяток нагород. Цю справу залишати не збирається,  до новорічних свят планує ще поїхати на передову.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 311 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.